طراحی سایت در بجنورد

5/5 - (1 امتیاز)

طراحی سایت در بجنورد | بهترین طراحی سایت در شهرستان بجنورد با بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت

 

بجنورد
بجنورد

بجنورد یکی از شهرستان های استان خراسان شمالی است که ساکنان آن مردم کرد, ترکمن و تات هستند. در حاشیه بجنورد امروزی در گذشته شهری کوچک و خوش آب و هوا و پر رونق وجود داشته است که در جریان حمله مغول ویران شد. از آثار باقی مانده در این منطقه مانند تپه باستانی چرمغان, می توان به قدمت تاریخی این شهر پی برد.

 

مردم بجنورد به مشاغل مختلفی مشغول هستند اما بیشتر آنها در کنار مشاغل خود دارای زمین های کشاورزی هستند و به کاشت محصولات مختلف می پردازند.

از آثار دیدنی شهر بجنورد و اطراف آن می توان به چشمه بش قارداش, چشمه باباامان و آرامگاه بابا توکل (از شاعران قرن چهارم) اشاره کرد.

 

شهرداری بجنورد
شهرداری بجنورد

 

چرا به یک سایت نیاز داریم؟

چرا این روزها همه به دنبال راه اندازی یک سایت هستند؟ اصلا چه نیازی به یک وب سایت است وقتی کسب و کار سنتی خود را داریم و در ان موفق هستیم؟

دنیای این روزها دنیای تکنولوژی است و راه ورود به این دنیا داشتن یک وب سایت است. در واقع کسانی که هنوز هم اعتقادی به فعالیت در این حوزه ندارند باید بدانند که با عدم حضور در این دنیا به زودی بخش زیادی از مشتریان خود را از دست خواهند داد.

حضور در فضای آنلاین به این دلیل که همه‌ی افراد از آن استفاده می کنند ضروری و حیاتی است. استفاده از این فضا با راه اندازی یک سایت مزایای بسیاری دارد که چند مورد از آن را در ادامه مطالعه خواهید کرد:

 • معرفی کسب و کار و امکان توضیح درباره راهی که تا به این جا طی کرده اید
 • عدم محدودیت زمانی و مکانی. یعنی اگر مشتریان شما تا قبل از راه اندازی وب سایتتان محدود به افراد محلی بودند بعد از طراحی وب سایت باید منتظر مشتریانی از سراسر کشور یا حتی از سراسر جهان باشید.
 • کاهش چشمگیر هزینه ها. با داشتن یک وب سایت دیگر نیازی به هزینه اجاره یا خرید ملک, هزینه های جانبی مانند آب و برق و گاز و هزینه های دیگر وجود ندارد و فقط شما به صورت سالیانه هزینه ای را بابت پشتیبانی های لازم پرداخت می کنید.
 • ارائه محصولات یا خدمات به بهترین شکل ممکن
 • ارتباط بی واسطه با مشتری و دریافت نظرات و پیشنهادهای آنها
 • امکان تبلیغات و بازاریابی آنلاین
 • اطلاع رسانی دقیق تر و بهتر
 • و … بسیاری مزایای دیگر

 

هزینه طراحی سایت زیاد است یا معقول؟

برای برخی صاحبان مشاغل که هنوز به قدرت سایت ها در توسعه ی کسب و کار و تجارتشان اعتماد ندارند یکی از مهم ترین بخش های طراحی سایت بحث مربوط به هزینه هاست. برای توجیه بهتر این افراد باید چند سوال را مطرح کنیم اول اینکه در سال گذشته چه میزان هزینه برای بازاریابی شرکت یا تجارت خود صرف کرده اند؟ در سالهای گذشته چه طور؟ تا چه حد این هزینه ها و سرمایه گذاری ها موفق بوده است و سبب بازگشت سرمایه ی اولیه و حتی سود برای آنها شده است؟

 

هزینه طراحی سایت زیاد است یا معقول؟
هزینه طراحی سایت زیاد است یا معقول؟

 

با یک محاسبه ی ساده میتوان به این نتیجه رسید که هزینه ی طراحی یک سایت تنها بخشی از هزینه های صرف شده برای بازاریابی سنتی است در صورتی که میتواند بازده ی بیشتری داشته باشد.

در واقع باید به هزینه هایی که برای طراحی سایت پرداخت می کنید به عنوان یک سرمایه گذاری با سود صد در صد نگاه کنید. در واقع شما با هزینه ای به مراتب کمتر از سرمایه گذاری های دیگر به سودی دست خواهید یافت که غیر قابل پیش بینی است. فقط کافی است صبور باشید, از تلاش خسته نشوید و با تمام توانتان پیش بروید.

 

سوالهایتان را از ما بپرسید

برای دریافت هر گونه مشاوره و دریافت پاسخ پرسش های خود می توانید با کارشناسان افق وب تماس بگیرید. ما خود را متعهد می دانیم تا قبل از هر اقدامی از طرف مشتری او را از کلیات و جزئیات فرآیند طراحی سایت مطلع کنیم. از آنجایی که ما به صورت هدفمند و اختصاصی طراحی سایت را انجام می دهیم, مشاوره و دریافت اطلاعات از مشتری می تواند تا حد قابل توجهی این موضوع را تقویت کند.

مشاوره رایگان
مشاوره رایگان

 

برای طراحی سایت در بجنورد از کجا شروع کنم؟

 1. مرحله ی اول طراحی سایت پیدا کردن یک تیم حرفه ای است که ترجیحا در زمینه ی طراحی سایت دارای سابقه باشند.
 2. پس از انتخاب تیم طراحی باید در دومین قدم نیازسنجی صورت بگیرد و تیم طراحی از امکانات مد نظر مشتری آگاه شوند.
 3. سپس از طرف تیم طراحی پیشنهادهایی به مشتری داده خواهد شد و این پیشنهاد ها با ملاقات هایی که صورت میگیرد چکش کاری میشود و ایده ی نهایی به دست می آید.
 4. در این مرحله از طراحی سایت, محتوای اولیه ای از طرف مشتری در اختیار تیم طراحی قرار میگیرد.
 5. با دریافت محتوای اولیه کار تیم طراحی به صورت جدی آغاز میشود و طرح اولیه وب سایت توسط تیم طراحی میشود و در اختیار سایر متخصصین گروه قرار میگیرد.
 6. گرافیک سایت در این بخش انجام میشود.
 7. طرح اولیه سایت که تا حدودی آماده شده است پس از مدتی به نظر مشتری میرسد.
 8. اصلاحات مورد نیاز روی طرح اولیه انجام میشود.
 9. در آخر سایت بارگذاری شده و تحویل مشتری خواهد شد.
 10. در انتها تا مدتی مشخص طبق قرارداد مسئولیت پشتیبانی با تیم طراحی سایت خواهد بود.

اینکه هر مرحله چه مدت زمان می برد به نوع وب سایتی که طراحی میشود و امکانات آن بستگی دارد. پس از نیازسنجی های اولیه می توان زمان دقیقی برای هر مرحله در نظر گرفت.

 

چرا به تیم افق وب اعتماد کنیم؟

تیم افق وب متشکل از جوانان متخصص و متعهد است که حدود ده سال در کنار هم تلاش کرده و به اینجا رسیده اند. علاوه بر تجربه و تخصص معیارهای دیگری نیز وجود دارد که حتما شما را مجاب می کند افق وب را برای طراحی سایت خود انتخاب کنید.

ما با وجدانمان کار می کنیم

ما نمی توانیم ادعا کنیم پایین ترین قیمت را برای طراحی یک سایت دریافت می کنیم. اما می توانیم این اطمینان را به شما بدهیم که مبلغ دریافتی ما در هر زمینه ای حداقل قیمت است و تمام هدف ما از این کار جلب رضایت مشتریان می باشد.

در واقع ما هنوز هم از آن دسته کسب و کارهایی هستیم که وجدانمان را برای جز به جز کارمان در نظر می گیریم و به دنبال به دست آوردن روزی حلال هستیم.

قیمت منصفانه

در صورتی که مشتری از ما درخواست ریز هزینه ها را داشته باشد با کمال میل آن را در اختیارش خواهیم گذاشت. این مبالغ بر اساس استانداردهای طراحی سایت تعیین شده اند و به اصلاح ما بر اساس مشتری قیمت گذاری نمی کنیم. مبالغ ما ثابت و عادلانه است.

تحویل به موقع

از دیگر ویژگی های یک شرکت طراحی سایت خوب این است که پروژه را به موقع تحویل مشتری دهد و بهانه تراشی نکند. ما همه ی تلاش خود را می کنیم تا دقیقا در تاریخ مشخص شده در قرارداد پروژه را تحویل دهیم.

 

برای ثبت سفارش طراحی سایت خود می توانید به سفارش طراحی سایت مراجعه کنید.

 

سوال های متداول طراحی سایت در بجنورد

هزینه طراحی سایت شرکتی در «بجنورد» چقدر است؟

هزینه طراحی سایت شرکتی در «بجنورد» بین ۲ تا ۳ میلیون تومان متغیر است البته این هزینه با در نظر گرفتن استاندارد وبسایت ها میباشد و در صورت نیاز کارفرما به انجام شخصی سازی اختصاصی هزینه برآورد میشود.

بهترین شرکت طراحی سایت در «شهر بجنورد» کدام است؟

شرکت افق وب با سابقه ۱۰ ساله در زمینه طراحی انواع سایت های شرکتی – فروشگاهی آموزشگاهی یکی از معتبر ترین شرکت های طراحی سایت در بجنورد است.

چطور به صفحه اول گوگل برسیم؟

برای کسب رتبه در گوگل ابتدا باید وبسایت سئو بیس طراحی شود و در ادامه مراحل سئو سازی وبسایت انجام شود. این پروسه نیازمند قرارداد مجزا میباشد و در نهایت کاربر با کلمات کلیدی مورد نظرش در نتایج گوگل دیده خواهد شد. برای توضیحات تکمیلی با ما تماس بگیرید. ۰۹۱۲۰۴۵۴۶۲۸

خدمات ما در بجنورد

نمونه کارها

تعرفه طراحی سایت در بجنورد

بسته استاندارد

اگر نیاز به یک وب‌سایت حرفه ای با امکانات کامل برای معرفی و ارائه خدمات کسب و کار خود دارید و یا اگر به دنبال یک وب سایت شخصی هستید، این گزینه برای شما مناسب است.

شروع از ۲ میلیون تومان

جهت مشاوره و ثبت سفارش
با ما تماس بگیرید

بسته فروشگاهی

اگر به دنبال داشتن یک وب سایت فروشگاهی قدرتمند، زیبا و حرفه ای هستید که امکانات به خصوصی داشته باشد، ما طراحی اختصاصی فروشگاه اینترنتی را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

شروع از ۳ میلیون تومان

جهت مشاوره و ثبت سفارش
با ما تماس بگیرید

02128425951