طراحی سایت در قزوین

5/5 - (1 امتیاز)

طراحی سایت در قزوین | بهترین و بالاترین کیفیت طراحی سایت به همراه مشاوره رایگان و پشتیبانی یکساله

قزوین
قزوین

شهر قزوین به دلیل قرار داشتن در مسیر جاده ابریشم در قدیم دارای رونق اقتصادی زیادی بود و تا سالها محل عبور تجار و بازرگانانی بود که از این مسیر عبور می کردند.

شهر قزوین به مدت 57 سال در دوره صفوی پایتخت ایران بود و به همین دلیل دارای آثار تاریخی بسیاری می باشد. ضمنا تپه های سگزآباد نشان از یکجا نشینی مردم در حدود 9000 سال پیش می باشد.

شهرداری قزوین
شهرداری قزوین

این شهر را می توان پایتخت خوشنویسی ایران نام برد که خواستگاه خوشنویسان به نامی مانند میر عماد قزوینی بوده است. شهر قزوین از لحاظ تعداد آثار تاریخی به جای مانده رتبه نخست در ایران و رتبه سوم در جهان را دارد. از این آثار می توان به آب انبار سردار, کاخ چهل ستون, امامزاده حسین, سعد السلطنه و … اشاره کرد.

دنیای تکنولوژی و وب سایتها

من وقت ندارم, وب سایت تلف کردن پول و هزینه است!, من اهل تکنولوژی نیستم, من کار کردن با وب سایت را بلد نیستم و هزاران بهانه ی دیگر برای نداشتن وب سایت وجود دارد که روزانه از افراد بسیاری می شنویم. اما حقیقت این است که دنیای ما به سمتی پیش رفته که نیازی نیست شما اهل تکنولوژی باشید, در واقع این تکنولوژی است که به زندگی ما هجوم آورده.

در واقع اگر شما بخواهید به شیوه سنتی کسب و کار خود را اداره کنید, خیلی زود در صحنه رقابت با سایر همکاران خود شکست خواهید خورد و تجارت خود را از دست می دهید. شاید این ترسناک ترین دلیلی باشد که بتواند شما را مجاب کند تا هر چه زودتر وب سایت خود را راه اندازی کنید.

اما حیف است که دلیل راه اندازی و طراحی یک وب سایت را فقط محدود به این موضوع کنیم و از سایر دلایلی که باعث پیشرفت کسب و کار می شوند غافل شویم. در ادامه برخی از مزایای داشتن یک وب سایت را به طور خلاصه مطرح می کنیم.

 • عدم محدودیت به مکان خاصی
 • خدمت رسانی 24 ساعته به مشتریان
 • فراگیر بودن و تعامل با مردم دنیا
 • کاهش و حتی حذف هزینه های اضافی مانند اجاره ملک, آب, برق و …
 • معرفی برند و نوع خدماتی که ارائه می دهید
 • بازاریابی و تبلیغات گسترده
 • ارتباط و تعامل مستقیم با مخاطبان
 • دریافت پیشنهادها و انتقادات به صورت دقیق و بدون واسطه
 • فروش محصولات
 • و …

کدام کسب و کارها نیاز به وب سایت دارند؟

سوالی که بسیاری از کاربران در تماس با کارشناسان افق وب می پرسند این است که آیا می شود برای کسب و کار ما یک وب سایت طراحی کرد؟

در پاسخ به این سوال باید بگوییم که برای کسب و کارهای مختلف هیچ محدودیتی وجود ندارد و در واقع پیشنهاد ما این است که همه مشاغل برای رونق کسب و کار خود و اهدافی که دنبال می کنند حتما به فکر طراحی و راه اندازی وب سایت باشند.

وب سایت ها با توجه به نیاز صاحبان آنها و معیارهای مختلف دارای انواع گوناگونی هستند که از آن جمله می توانیم به موارد زیر اشاره کنیم؛

 • سایتهای فروشگاهی
 • سایتهای شرکتی
 • سایتهای آموزشی
 • سایتهای خبری
 • سایتهای اختصاصی
 • سایتهای تبلیغاتی
 • سایتهای دانشگاهی
 • سایتهای نمایشگاهی
 • سایتهای شخصی
 • سایتهای اختصاصی
 • سایتهای پزشکی
 • سایتهای سازمانی
 • سایتهای علمی
 • سایتهای سرگرمی
 • سایتهای خدماتی
 • سایتهای دولتی
 • و …

وب سایت های فروشگاهی و شرکتی جز پر طرفدارترین وب سایت هایی هستند که در فضای نت فعالیت می کنند. به همین دلیل تصور بیشتر کاربران از وب سایت, یک وب سایت فروشگاهی است که در آن کالا یا محصولی به فروش گذاشته شود. اما فروش و ارائه محصول فقط یکی از مزایایی است که وب سایت ها می توانند به همراه داشته باشند.

هزینه های سرسام آور طراحی سایت

آیا واقع تصور می کنید هزینه هایی که بابت طراحی سایت پرداخت می کنید بسیار زیاد است؟

هزینه های طراحی یک سایت شرکتی در افق وب از 2 میلیون تومان و یک سایت فروشگاهی از حدود 3 میلیون تومان شروع می شود و با توجه به نیازهای و خواست مشتری ممکن است, هزینه های دیگری به آن اضافه شود. حال سوال ما این است که با این مبالغ چه کار می توان کرد؟

هزینه های سرسام آور طراحی سایت
هزینه های سرسام آور طراحی سایت

آیا می توانید برای راه اندازی کسب و کار خود یک ملک در نقطه ای خوب از شهر را اجاره یا خریداری کنید, هزینه های اولیه آن مانند آب و برق و حقوق پرسنل و … را بپردازید و کسب و کار خود را شروع کنید؟

یک سرمایه گذاری مطمئن

نکته مهم دیگر در مورد هزینه هایی که برای وب سایت پرداخت می کنید این است که باید به این هزینه ها به عنوان یک سرمایه گذاری بلند مدت نگاه کنید. یک سرمایه گذاری قطعی و پر سود که نیاز به تلاش بی وقفه شما دارد تا به نتیجه برسد.

 

امکان کاهش هزینه ها وجود دارد؟

برخی از کسب و کارهای نوپا نیاز به یک وب سایت دارند اما امکان پرداخت هزینه های طراحی سایت را ندارند. برای کاهش هزینه های طراحی سایت می توان از قالب های آماده استفاده کرد.

اینکه این نوع طراحی سایت که با نام های “طراحی سایت آماده” یا “طراحی سایت ارزان” بسیار در تبلیغات دیده می شوند, چه ویژگی هایی دارند و چرا ارزان تر از حالت رایج طراحی سایت هستند را می توانید در مقالات طراحی سایت آماده و طراحی سایت ارزان مطالعه کنید.

افق وب را انتخاب کنید چون…

تیم افق وب متشکل از جوانان متخصص و متعهد است که حدود ده سال در کنار هم تلاش کرده و به اینجا رسیده اند. علاوه بر تجربه و تخصص معیارهای دیگری نیز وجود دارد که حتما شما را مجاب می کند افق وب را برای طراحی سایت خود انتخاب کنید.

ما با وجدانمان کار می کنیم

ما نمی توانیم ادعا کنیم پایین ترین قیمت را برای طراحی یک سایت دریافت می کنیم. اما می توانیم این اطمینان را به شما بدهیم که مبلغ دریافتی ما در هر زمینه ای حداقل قیمت است و تمام هدف ما از این کار جلب رضایت مشتریان می باشد.

در واقع ما هنوز هم از آن دسته کسب و کارهایی هستیم که وجدانمان را برای جز به جز کارمان در نظر می گیریم و به دنبال به دست آوردن روزی حلال هستیم.

قیمت منصفانه

در صورتی که مشتری از ما درخواست ریز هزینه ها را داشته باشد با کمال میل آن را در اختیارش خواهیم گذاشت. این مبالغ بر اساس استانداردهای طراحی سایت تعیین شده اند و به اصلاح ما بر اساس مشتری قیمت گذاری نمی کنیم. مبالغ ما ثابت و عادلانه است.

تحویل به موقع

چرا افق وب
چرا افق وب

از دیگر ویژگی های یک شرکت طراحی سایت خوب این است که پروژه را به موقع تحویل مشتری دهد و بهانه تراشی نکند. ما همه ی تلاش خود را می کنیم تا دقیقا در تاریخ مشخص شده در قرارداد پروژه را تحویل دهیم.

پشتیبانی یکساله

پس از طراحی سایت و راه اندازی و شروع به کار آن تیم افق وب خود را موظف می داند تا به مدت یکسال از آن پشتیبانی رایگان داشته باشد تا در صورت بروز هر گونه مشکل برای رفع آن اقدام کند.

آموزش رایگان

پس از پایان کار طراحی سایت برای مدیریت آن دو حالت وجود دارد, یکی اینکه مدیریت وب سایت را به شرکت ما بسپرید و یا اینکه با استفاده از آموزش های رایگان افق وب خودتان به راحتی مدیریت وب سایت را بر عهده بگیرید.

آموزش های رایگان افق وب متناسب با خواست شما هم می تواند به صورت ویدیویی باشد و هم به صورت حضوری. در هر حال ما خود را متعهد می دانیم تمامی موارد مورد نظر که شما نیاز دارید (تا برای مدیریت وب سایت خود بدانید) را به شما آموزش بدهیم.

امکان مشاوره رایگان با کارشناسان افق وب

مشاوره رایگان
مشاوره رایگان

برای دریافت هر گونه مشاوره و دریافت پاسخ پرسش های خود می توانید با کارشناسان افق وب تماس بگیرید. ما خود را متعهد می دانیم تا قبل از هر اقدامی از طرف مشتری او را از کلیات و جزئیات فرآیند طراحی سایت مطلع کنیم. از آنجایی که ما به صورت هدفمند و اختصاصی طراحی سایت را انجام می دهیم, مشاوره و دریافت اطلاعات از مشتری می تواند تا حد قابل توجهی این موضوع را تقویت کند.

سوال های متداول طراحی سایت در قزوین

برای طراحی سایت‌ آیا قرارداد بسته میشود؟

جهت اطمینان و اعتماد سازی کارفرمای گرامی قرارداد رسمی و معتبر عقد خواهد شد و تمامی نیاز های کارفرما در آن لحاظ میگردد- هدف ما جلب رضایت مشتری است.

چطور به صفحه اول گوگل برسیم؟

برای کسب رتبه در گوگل ابتدا باید وبسایت سئو بیس طراحی شود و در ادامه مراحل سئو سازی وبسایت انجام شود. این پروسه نیازمند قرارداد مجزا میباشد و در نهایت کاربر با کلمات کلیدی مورد نظرش در نتایج گوگل دیده خواهد شد. برای توضیحات تکمیلی با ما تماس بگیرید. ۰۹۱۲۰۴۵۴۶۲۸

مراحل طراحی سایت به چه صورت است؟

برگزاری جلسه مشاوره رایگان برای دریافت نیاز های کارفرما از وبسایت – عقد قرارداد رسمی – شروع طراحی اولیه و تایید کارفرما بر روی طرح اولیه – نهایی سازی طراحی و تکمیل پروژه – بررسی مشکلات و برطرف کردن ایرادات وبسایت – بارگزاری اطلاعات مشتری بر روی سایت – شروع پشتیبانی

خدمات ما در قزوین

نمونه کارها

تعرفه طراحی سایت در قزوین

بسته استاندارد

اگر نیاز به یک وب‌سایت حرفه ای با امکانات کامل برای معرفی و ارائه خدمات کسب و کار خود دارید و یا اگر به دنبال یک وب سایت شخصی هستید، این گزینه برای شما مناسب است.

شروع از ۲ میلیون تومان

جهت مشاوره و ثبت سفارش
با ما تماس بگیرید

بسته فروشگاهی

اگر به دنبال داشتن یک وب سایت فروشگاهی قدرتمند، زیبا و حرفه ای هستید که امکانات به خصوصی داشته باشد، ما طراحی اختصاصی فروشگاه اینترنتی را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

شروع از ۳ میلیون تومان

جهت مشاوره و ثبت سفارش
با ما تماس بگیرید

02128425951