طراحی سایت در سمنان

5/5 - (1 امتیاز)

طراحی سایت در سمنان | بهترین و بالاترین کیفیت طراحی سایت به همراه مشاوره رایگان و پشتیبانی یکساله

سمنان
سمنان

در فاصله 216 کیلومتری تهران, شهر سمنان قرار دارد که در مسیر تهران_ خراسان قرار گرفته است. شهر سمنان را می توانیم پر جمعیت ترین شهر استان سمنان در نظر بگیریم.

شهر سمنان به دلیل قدمت تاریخی که دارد از اماکن تاریخی زیادی برخوردار است که منار سلجوقی مسجد جامع, عمارت و باغ امیر سمنان, کاروانسرای سنگی آهوان و … از جمله آنها هستند.

شهرداری سمنان
شهرداری سمنان

سمنان یکی از مقاصد گردشگری برای افرادی است که بسیار تنوع طلب و اهل ماجراجویی هستند, زیرا دارای تنوع زیستی بالایی است. این تنوع زیستی را می توان در مناطق کویری, جنگلی و کوهستانی آن مشاهده کرد.

داشتن سایت مهم است چون…

داشتن یک وب سایت برای هر کسب و کاری نشان از به روز بودن و اهمیت به مشتری است. در دنیایی که تمامی افراد از فضای آنلاین استفاده می کنند, راه اندازی یک وب سایت و مدیریت آن بسیار حیاتی و مهم است. در واقع این روزها مشتریان را باید در فضای آنلاین جستجو کرد و برای جذب آنها تلاش فراوان نمود.

مزایای داشتن یک سایت آنقدر زیاد است که نمی توان آن را در چند سطر توضیح داد. با این حال به چند مورد از مهم ترین آنها در ادامه اشاره خواهیم کرد.

 1. امکان اطلاع رسانی بهتر و دقیق تر و سریع تر
 2. بازاریابی و تبلیغات
 3. معرفی کسب و کار در فضایی بین المللی
 4. کاهش هزینه ها به طور چشمگیر
 5. دسترسی همیشگی و بدون تعطیلی
 6. حذف محدودیت های زمانی و مکانی
 7. جلوگیری از اتلاف زمان
 8. ارائه‌ی محصولات
 9. ارتباط بی واسطه و آسان با مشتری
 10. گسترش بازار بالقوه حتی در سطح جهانی

درآمدی عالی داشته باشید

برخی با طراحی و راه اندازی یک سایت به دنبال درآمد عالی هستند و قصد دارند کسب و کار خود را با وب سایت های بزرگ دنیا و حتی ایران مقایسه کنند. سوالی که بسیاری از ما می پرسد این است که آیا این امکان وجود دارد یا فقط یک رویای بزرگ است؟

 

جواب ما به شما این است که بله با تلاش و پشتکار و البته انجام پشتیبانی های لازم از وب سایت این امکان وجود دارد.

 

اگر شما یک کسب و کار را سال هاست دنبال می کنید و به تازگی تصمیم گرفته اید برای آن یک وب سایت راه اندازی کنید لازم است یک برآورد نسبی از مشتریانتان داشته باشید. یعنی ببینید مشتریان شما از چه محدوده ی جغرافیایی هستند؟ (مثلا مشتریان شما فقط از استانی هستند که در آن حضور دارید) یا اینکه بدون در نظر گرفتن وب سایت چه میزان درآمد خالص در یک سال دارید؟

روند طراحی سایت در سمنان
روند طراحی سایت در سمنان

بعد از اینکه وب سایت راه اندازی شد. مشتریان شما دیگر محدود به یک استان یا شهر خاص نخواهند بود. ممکن است از شهرهایی پیشنهاد کاری داشته باشید که تا به حال نام آن را نشنیده اید و حتی با گسترش وب سایتتان می توانید به مشتریان خارجی نیز فکر کنید.

 

افزایش مشتریان یعنی افزایش فروش و این به معنی کسب درآمد بیشتر خواهد بود. پس همه تلاش خود را انجام دهید تا وب سایتتان دیده شود و بر تعداد مشتریانتان افزوده شود.

سوالهایتان را از افق وبی ها بپرسید

برای دریافت هر گونه مشاوره و دریافت پاسخ پرسش های خود می توانید با کارشناسان افق وب تماس بگیرید. ما خود را متعهد می دانیم تا قبل از هر اقدامی از طرف مشتری, او را از کلیات و جزئیات فرآیند طراحی سایت مطلع کنیم.

مشاوره رایگان
مشاوره رایگان

پس اگر اطلاعاتی که در این مقاله ارائه دادیم کافی نبوده و برخی از سوال های شما همچنان باقی است می توانید از مشاوره رایگان ما استفاده کنید و سوال های خود را از کارشناسان ما بپرسید.

10 قدم تا طراحی سایت در سمنان

 1. مرحله ی اول طراحی سایت پیدا کردن یک تیم حرفه ای است که ترجیحا در زمینه ی طراحی سایت دارای سابقه باشند.
 2. پس از انتخاب تیم طراحی باید در دومین قدم نیازسنجی صورت بگیرد و تیم طراحی از امکانات مد نظر مشتری آگاه شوند.
 3. سپس از طرف تیم طراحی پیشنهادهایی به مشتری داده خواهد شد و این پیشنهاد ها با ملاقات هایی که صورت میگیرد چکش کاری میشود و ایده ی نهایی به دست می آید.
 4. در این مرحله از طراحی سایت, محتوای اولیه ای از طرف مشتری در اختیار تیم طراحی قرار میگیرد.
 5. با دریافت محتوای اولیه کار تیم طراحی به صورت جدی آغاز میشود و طرح اولیه وب سایت توسط تیم طراحی میشود و در اختیار سایر متخصصین گروه قرار میگیرد.
 6. گرافیک سایت در این بخش انجام میشود.
 7. طرح اولیه سایت که تا حدودی آماده شده است پس از مدتی به نظر مشتری میرسد.
 8. اصلاحات مورد نیاز روی طرح اولیه انجام میشود.
 9. در آخر سایت بارگذاری شده و تحویل مشتری خواهد شد.
 10. در انتها تا مدتی مشخص طبق قرارداد مسئولیت پشتیبانی با تیم طراحی سایت خواهد بود.

اینکه هر مرحله چه مدت زمان می برد به نوع وب سایتی که طراحی میشود و امکانات آن بستگی دارد. پس از نیازسنجی های اولیه می توان زمان دقیقی برای هر مرحله در نظر گرفت.

چند پیشنهاد ویژه افق وب برای شما

1. آموزش رایگان

اول اینکه ما خود را متعهد می دانیم برای مدیریت بهتر وب سایت و آشنایی صاحبان وب سایت هایی که طراحی کرده ایم با نحوه‌ی مدیریت سایت, آموزش های لازم را در اختیار آنها قرار دهیم. این آموزش ها می تواند هم به صورت ویدیویی و هم به صورت حضوری باشد.

2. قرارداد رسمی

برای رفاه حال مشتریان و نشان دادن تعهد کاری, برای طراحی هر نوع وب سایت قرارداد رسمی بسته می شود و در این قرارداد تمامی موارد مورد نیاز ذکر خواهد شد.

3. پشتیبانی رایگان

پس از طراحی سایت لازم می دانیم تا مدتی مشخص که در قرارداد ذکر می شود, از وب سایت پشتیبانی های لازم را به عمل بیاوریم. این پشتیبانی ها به صورت رایگان خواهد بود و توسط تیم پشتیبانی افق وب صورت می گیرد.

4. پرداخت اقساطی هزینه ها

شما بالقوه یک میلیونر هستید!!
پرداخت اقساطی هزینه ها

پرداخت اقساطی هزینه ها از دیگر پیشنهادهای ویژه ای است که ما در تیم افق وب برای مشتریان خود در نظر می گیریم. مشتریان بنا بر آنچه در توافقات اولیه صورت می گیرد می توانند هزینه های طراحی سایت را به صورت اقساطی در دو, سه یا شش ماه پرداخت کنند.

سوال های متداول طراحی سایت در سمنان

هزینه طراحی سایت فروشگاهی در «سمنان» چقدر است؟

هزینه طراحی سایت فروشگاهی در «سمنان» بین ۳ تا ۴ میلیون تومان متغیر است البته این هزینه با در نظر گرفتن استاندارد وبسایت ها میباشد و در صورت نیاز کارفرما به انجام شخصی سازی اختصاصی هزینه برآورد میشود.

چطور به صفحه اول گوگل برسیم؟

برای کسب رتبه در گوگل ابتدا باید وبسایت سئو بیس طراحی شود و در ادامه مراحل سئو سازی وبسایت انجام شود. این پروسه نیازمند قرارداد مجزا میباشد و در نهایت کاربر با کلمات کلیدی مورد نظرش در نتایج گوگل دیده خواهد شد. برای توضیحات تکمیلی با ما تماس بگیرید. ۰۹۱۲۰۴۵۴۶۲۸

پشتیبانی طراحی سایت به چه صورت است؟

تمامی وبسایت های طراحی شده دارای گارانتی و پشتیبانی یک ساله رایگان هستند. در سال دوم فعالیت با پرداخت ۲۰ درصد مبلغ پروژه پشتیبانی قابل تمدید خواهد بود.

خدمات ما در سمنان

نمونه کارها

تعرفه طراحی سایت در سمنان

بسته استاندارد

اگر نیاز به یک وب‌سایت حرفه ای با امکانات کامل برای معرفی و ارائه خدمات کسب و کار خود دارید و یا اگر به دنبال یک وب سایت شخصی هستید، این گزینه برای شما مناسب است.

شروع از ۲ میلیون تومان

جهت مشاوره و ثبت سفارش
با ما تماس بگیرید

بسته فروشگاهی

اگر به دنبال داشتن یک وب سایت فروشگاهی قدرتمند، زیبا و حرفه ای هستید که امکانات به خصوصی داشته باشد، ما طراحی اختصاصی فروشگاه اینترنتی را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

شروع از ۳ میلیون تومان

جهت مشاوره و ثبت سفارش
با ما تماس بگیرید

02128425951