سئو سایت در شهرک صنعتی پرند

5/5 - (1 امتیاز)

سئو سایت در شهرک صنعتی پرند | طراحی و سئو انواع سایت در شهرک صنعتی پرند با بهترین قیمت 

اهمیت راه اندازی و داشتن یک وب سای برای هر کسب و کاری این روزها بر کسی پوشیده نیست. این موضوع این روزها و با تغییر شرایط زندگی آنقدر اهمیت پیدا کرده, به طوری که برخی افراد که تا مدتی پیش به داشتن وب سایت اهمیت نمی دادند و کسب و کار خود را به شیوه سنتی پیش می بردند نیز برای طراحی سایت مشتاق شده و قدم در این راه گذاشته اند.

در واقع ما در مقاله سئو سایت در شهرک صنعتی پرند قصد داریم یک قدم جلوتر از روند طراحی سایت برویم و اطلاعاتی را در این زمینه در اختیارش شما قرار دهیم. با ما همراه باشید.

شهرک صنعتی پرند

سئو سایت در شهرک صنعتی پرند
سئو سایت در شهرک صنعتی پرند

شهرک صنعتی پرند یکی از بزرگ ترین و فعال ترین شهرک های صنعتی در استان تهران است. این شهرک در 45 کیلومتری جنوب غرب تهران و در زمینی به وسعت 358 هکتار احداث شد.

این شهرک صنعتی در سال 1381 افتتاح شد و به دلیل موقعیت خوبی که دارد ( از لحاظ نزدیکی به تهران, موقعیت جغرافیایی و آب و هوایی عالی و امکانات بی نظیر ) توانست نظر بسیاری از صنعتگران را به خود جلب کند. از صنف هایی که در این شهرک مشغول به فعالیت هستند می توان به قطعه سازان خودر, صنایع فلزی و چوبی و خدماتی اشاره کرد.

اهمیت سئو سایت

قبل از هر توضیح اضافه ای در مورد سئو لازم است تا توضیح کوتاهی در مورد اهمیت و ضرورت آن بدهیم. در ابتدا لازم است تا با مفهوم سئو و اهمیت آن آشنا شویم.

یکی از کارایی های سئو به دست آوردن رتبه های خوب در صفحه های جستجو است. اما چرا بودن در صفحه ی اول موتورهای جستجو و به دست آوردن بالاترین رتبه اهمیت دارد و بر آن اصرار داریم؟

در واقع وقتی وب سایتی راه اندازی می شود لازم است تا توسط کاربران مورد بازدید قرار بگیرد. در واقع همان طور که خون برای زنده ماندن انسان, حیاتی است, بازدید کننده های یک وب سایت نیز باعث حیات آن خواهند بود. پس بودن در صفحه‌ی نخست موتورهای جستجو و به دست آوردن رتبه های خوب باعث بازدید بیشتر از سایت خواهد شد.

مشاوره رایگان
سئو سایت در شهرک صنعتی پرند

در درجه بعد, سئو مهم است چون وب سایت را با فهم کاربران و موتورهای جستجو سازگار می کند. یعنی چی؟
یعنی موتورهای جستجو انسان نیستند و قادر نخواهند بود یک صفحه از وب و محتوای آن را مانند منطق یک انسان تحلیل کنند. بنابراین لازم است با انجام فرآیندی (سئو و بهینه سازی) به موتورهای جستجو کمک کرد تا میزان کیفیت و اهمیت محتوای یک صفحه را متوجه شود و در اختیار کاربران قرار دهد.

سئو سایت در شهرک صنعتی پرند

اما ببینیم سئو به چه معناست.
SEO مخفف Search Engine Optimization است و در فارسی به ” بهینه سازی موتورهای جستجو” یا ” بهینه سازی ” ترجمه شده است. سئو مجموعه فرآیندهایی است که باعث بهبود عملکرد سایت با توجه به معیارها و الگوریتم های موتورهای جستجو خواهد شد. این کار وب سایت را در معرض دید کاربران قرار می دهد و باعث افزایش بازدید کننده ها خواهد شد.

در واقع سئو فقط بهینه سازی سایت ها برای موتورهای جستجو نیست بلکه در سال های اخیر موتورهای جستجو بر اساس انتظارات, نیازها و خواسته های کاربران الگوریتم های خود را تغییر داده اند. پس اهمیت به این نکته نیز بسیار مهم است.

فرآیند سئو

فرآیند سئو یک فرآیند ثابت نیست و در وب سایت های مختلف و با تغییر الگوریتم های موتورهای جستجو  دچار تغییر خواهد شد. اما با این حال سئو را می توان در دو دسته ی زیر خلاصه کرد:

سئوی داخلی ( seo on-site)

به اصول به کار رفته در درون سایت برای افزایش جستجو توسط کاربران, سئوی درونی یا داخلی می گویند. برای مثال انتخاب کلمه ی کلیدی مناسب و چگونگی به کار بردن آن یکی از مهم ترین اصول سئوی داخلی است.

سئوی خارجی (off-site seo)

یکی از معیارهای اهمیت یک صفحه برای موتورهای جستجو, تعداد لینک های خارجی است که دریافت کرده باشد. یکی از فرآیندهای سئوی خارجی وب سایت ها انجام کارهایی است که نتیجه ی آن دریافت لینک از سایر سایت ها است. لینک های ورودی یک سایت اهمیت زیادی دارند و می توانند تاثیر مثبت یا منفی بر سایت داشته باشند. پس مهم است که از چه سایتی لینک دریافت می کنید.

هزینه‌ی سئو سایت در شهرک صنعتی پرند

برای بررسی دقیق و مشخص کردن قیمت نهایی سئوی یک سایت, معیارهای مختلفی وجود دارد و نیاز به اطلاعات کاملی است که قطعا در تماس با افق وب می توانید از آن مطلع شوید. بنابراین نمی توان یک مبلغ مشخص بیان کرد.

در واقع نگاهی که به هزینه های مرتبط به طراحی سایت و سئو باید داشت یک نگاه سرمایه گذاری است. شما در یک فرآیند پر سود سرمایه گذاری می کنید و به طور قطع سود خوبی به دست خواهید آورد و این پیشنهادی است که هر سرمایه گذاری را جذب خواهد کرد.

سئو سایت در شهرک صنعتی پرند
سئو سایت در شهرک صنعتی پرند

سئو تضمینی!!

یکی از اصلی ترین سوال هایی که صاحبان وب سایت ها از ما می پرسند ارائه تضمین برای رسیدن به رتبه مطلوبشان در موتورهای جستجو است. اینکار نه تنها امکان پذیر نیست بلکه تا حدودی غیر قانونی نیز می باشد.

هیچ تضمینی برای تعیین رتبه دقیق وجود ندارد. زیرا الگوریتم ها و معیارهای موتورهای جستجو مدام در حال تغییر هستند.

این را هم در نظر بگیرید که از روش های غیر قانونی می توان به رتبه مورد نظر دست پیدا کرد اما خیلی راحتی توسط موتورهای جستجو قابل شناسایی است و اگر این اتفاق بیوفتد جریمه های سنگینی برای وب سایت به همراه خواهد داشت.

چه زمانی به صفحه اول گوگل میرسیم؟

سوالی که بسیار زیاد از سئو کاران و شرکت های طراح سایت پرسیده میشود این است که چه مدت طول میکشد تا پس از شروع سئو, سایت به رتبه ی اول دست پیدا کند؟

در ابتدا باید بگوییم که مشخص کردن یک روز و تعیین دقیق زمان رسیدن به رتبه ای خاص در بهینه سازی حرفه ای یک سایت بی معنی است. افرادی که برای جذب بیشتر مشتری روز و تاریخ تعیین می کنند متاسفانه سئو کاران کلاه سیاه می باشند.

مشاوره رایگان
سئو سایت در شهرک صنعتی پرند

برای اینکه بتوان محدوده ای برای این موضوع تعیین کرد باید بگوییم که کسب رتیه ی خوب در یک موتور جستجو به میزان فعالیت های سایت, کلمات کلیدی مورد استفاده, اعتبار سایت و تحلیل وضعیت رقبا بستگی دارد. گاهی برای کسب موفقیت در یک حوزه ی خاص سه ماه کافی است تا بتوان نتیجه مورد نظر را مشاهده کرد در صورتی که در یک حوزه دیگر بیش از یک سال تلاش و ممارست نیاز است تا بتوان به نتیجه مطلوب رسید.

سوال های متداول

چطور به صفحه اول گوگل برسیم؟

برای کسب رتبه در گوگل ابتدا باید وبسایت (سئو بیس) طراحی شود و در ادامه مراحل سئو سازی وبسایت انجام شود. این پروسه نیازمند قرارداد مجزا میباشد و در نهایت کاربر با کلمات کلیدی مورد نظرش در نتایج گوگل دیده خواهد شد. برای توضیحات تکمیلی با ما تماس بگیرید. ۰۹۱۲۰۴۵۴۶۲۸

پشتیبانی پس از طراحی سایت به چه صورت است؟

تمامی وبسایت های طراحی شده دارای گارانتی و پشتیبانی یک ساله رایگان هستند. در سال دوم فعالیت با پرداخت ۲۰ درصد مبلغ پروژه پشتیبانی قابل تمدید خواهد بود.

آیا امکان پرداخت اقساطی برای هزینه طراحی و سئوی سایت وجود دارد؟

بله میتوانید هزینه طراحی و سئوی سایت را به صورت اقساط پرداخت کنید. برای راهنمایی بیشتر با ما تماس بگیرید ۰۹۱۲۰۴۵۴۶۲۸

02128425951