طراحی سایت در آذربایجان غربی

5/5 - (1 امتیاز)

طراحی سایت در آذربایجان غربی | طراحی سایت به صورت حرفه ای با کادری مجرب و قیمتی مناسب

استان آذربایجان غربی
استان آذربایجان غربی

استان آذربایجان غربی در شمال غربی کشورمان قرار دارد و مرکز آن شهر ارومیه می باشد. این استان با کشور ترکیه هم مرز است و پایانه های مرزی آن محلی برای ارتباط تجاری و بازرگانی بین دو کشور است.

به دلیل آب و هوای بی نظیر, این استان یکی از قطب های کشاورزی کشور است. علاوه بر کشاورزی مردم این استان به شغل هایی نظیر دامداری, بهره برداری از معادن و … نیز مشغول هستند. صنایع مختلفی هم از جمله صنایع غذایی, فلزی و دارویی در این منطقه فعالیت دارند.

به دلیل قدمت تاریخی این استان آثار باستانی بسیاری نیز در این منطقه یافت می شود که از آن جمله می توان به مسجد جامع ارومیه, کلیسای ننه مریم, بقعه ایوب انصاری و … اشاره کرد.

شهرداری ارومیه
شهرداری ارومیه

دریاچه‌ی زیبای ارومیه که بزرگترین دریاچه شور خاورمیانه نیز می باشد در این استان واقع شده است.

چه وب سایتی مناسب کسب و کار من است؟

طراحی سایتها به دو صورت استاتیک و داینامیک انجام میشود.طراحی سایت به صورت استاتیک به این معناست که هر گونه تغییر در سایت توسط مدیر قابل انجام نخواهد بود و این تغییرات وابسته به گروه طراح است. 

در مقابل سایتهای استاتیک که تقریبا این روزها منسوخ شده اند سایتهای داینامیک قرار دارند که در این قبیل سایتها هر گونه تغییراتی توسط مدیر سایت قابل اعمال است و هیچ نیازی به دانستن مسائل فنی و تخصصی طراحی سایت وجود ندارد.

سایت ها متناسب با نیاز مشاغل مختلف و امکانات مورد نیاز آن ها به دسته های زیر نیز قابل تقسیم هستند؛

 • سایتهای فروشگاهی
 • سایتهای شرکتی
 • سایتهای آموزشی
 • سایتهای خبری
 • سایتهای اختصاصی
 • سایتهای تبلیغاتی
 • سایتهای دانشگاهی
 • سایتهای نمایشگاهی
 • سایتهای شخصی
 • سایتهای اختصاصی
 • سایتهای پزشکی
 • سایتهای سازمانی
 • سایتهای علمی
 • سایتهای سرگرمی
 • سایتهای خدماتی
 • سایتهای دولتی
 • و…

شما یک میلیونر واقعی هستید اگر…

بعد از مراحل اولیه ی طراحی سایت لازم است برای بهینه سازی و مدیریت آن تلاش کرد. که این هم میتواند بخش مهمی از طراحی سایت باشد. برای آنکه یک وب سایت به نقطه ای برسد که مدیر سایت انتظار دارد نیاز به تلاش بی وقفه و سئوی مناسب و لینک سازی های دقیق است.

در واقع افراد بسیاری هستند که انتظار دارند بلافاصله پس از راه اندازی سایت حساب های بانکی شان پر شود اما حقیقت این است که طراحی سایت و آنچه در این زمینه هزینه می کنید حکم یک سرمایه گذاری بلند مدت دارد که به سود رسیدن در آن قطعی است اما نیاز به صبر و تلاش شبانه روزی دارد.

طراحی سایت فروشگاهی در آذربایجان غربی

سایت های فروشگاهی علاوه بر امکاناتی مانند گالری تصاویر, برگه ی تماس با ما, خدمات, اخبار و درباره ی ما, شامل درگاه پرداخت هستند و کاربر به راحتی میتواند با انتخاب یک محصول و پرداخت از طریق درگاهی که در سایت طراحی شده به خرید محصول مورد نظر خود اقدام کند.

سایتهای فروشگاهی را میتوان در دسته ی کامل ترین سایت ها قرار داد. برای طراحی یک وب سایت در آذربایجان غربی باید مشخص کنید چه نوع فعالیتی را انجام خواهید داد. با راهنمایی های لازم از طریق تیم طراحی سایت شما متوجه خواهید شد که چه نوع وب سایتی مناسب شما خواهد بود.

هزینه طراحی یک سایت فروشگاهی در میاندوآب

هزینه ی نهایی طراحی یک وب سایت به عوامل مختلفی بستگی دارد. اما نکته ی مهم این است که تمامی این هزینه ها برای شرکت طراحی سایت نخواهد بود. در واقع هزینه ی طراحی یک وب سایت را می توان به دو دسته تقسیم کرد؛

 1.  هزینه هایی را که به شرکت طراحی سایت پرداخت می کنید.
 2.  هزینه هایی را که باید به شرکت های ارائه دهنده ی میزبانی و دامنه پرداخت کنید.
هزینه طراحی یک سایت
هزینه طراحی یک سایت

هزینه هایی که شرکت طراحی سایت دریافت می کند برای چه مواردی است؛

 • طراحی گرافیکی تمامی صفحات وب سایت
 • جلوه های بصری مورد نیاز
 • ورود اطلاعات و داده های اولیه
 • خرید, نصب و راه اندازی سیستم مدیریت محتوا ( بسته به اینکه چه سیستمی مد نظر شماست این مبلغ می تواند تفاوت قابل
 • ملاحظه ای داشته باشد)
 • نصب و پیکربندی سایت
 • تولید محتوا ( در صورت درخواست)
 • پشتیبانی ( در مدت زمان مشخص )

قیمت طراحی یک سایت فروشگاهی در شرکت افق وب از مبلغ 3 میلیون تومان آغاز می شود و با توجه به امکاناتی که مشتری درخواست داشته باشد امکان تغییر قیمت وجود دارد. اما در مورد وب سایت های شرکتی این مبلغ از 2 میلیون تومان آغاز می شود. برای اطلاع از سایر قیمت ها می توانید با افق وب در تماس باشید.

تا به حال از مشاوره رایگان افق وب استفاده کرده اید؟

ممکن است مطالبی که در این مقاله و سایر مقالات مطرح می کنیم سوال ها و دغدغه های ذهنی شما را رفع نکرده باشد.

مشاوره رایگان
مشاوره رایگان

برای این ما مشاوره رایگان تلفنی و حضوری را در افق وب برای شما در نظر گرفته ایم تا با خیال راحت بتوانید سوال های خودتان را از کارشناسان ما بپرسید و قبل از اقدام برای طراحی سایت, اطلاعات کاملی در این زمینه به دست بیاورید.

نمی دانم برای طراحی سایت در خوی از کجا شروع کنم؟

برای اینکه بدانید طراحی وب سایت خود را از کجا شروع کنید و در هر مرحله قرار است چه اتفاقی بیفتد, نگاهی به مراحل زیر بیندازید؛

 1. مرحله ی اول طراحی سایت پیدا کردن یک تیم حرفه ای است که ترجیحا در زمینه ی طراحی سایت دارای سابقه باشند.
 2. پس از انتخاب تیم طراحی باید در دومین قدم نیازسنجی صورت بگیرد و تیم طراحی از امکانات مد نظر مشتری آگاه شوند.
 3. سپس از طرف تیم طراحی پیشنهادهایی به مشتری داده خواهد شد و این پیشنهاد ها با ملاقات هایی که صورت میگیرد چکش کاری میشود و ایده ی نهایی به دست می آید.
 4. در این مرحله از طراحی سایت, محتوای اولیه ای از طرف مشتری در اختیار تیم طراحی قرار میگیرد.
 5. با دریافت محتوای اولیه کار تیم طراحی به صورت جدی آغاز میشود و طرح اولیه وب سایت توسط تیم طراحی میشود و در اختیار سایر متخصصین گروه قرار میگیرد.
 6. گرافیک سایت در این بخش انجام میشود.
 7. طرح اولیه سایت که تا حدودی آماده شده است پس از مدتی به نظر مشتری میرسد.
 8. اصلاحات مورد نیاز روی طرح اولیه انجام میشود.
 9. در آخر سایت بارگذاری شده و تحویل مشتری خواهد شد.
 10. در انتها تا مدتی مشخص طبق قرارداد مسئولیت پشتیبانی با تیم طراحی سایت خواهد بود.
طراحی سایت در خوی
طراحی سایت در خوی

چند پیشنهاد ویژه از طرف افق وب برای شما

از آنجایی که هدف اصلی ما در افق وب جلب رضایت شماست به همین دلیل پیشنهادهای ویژه ای را برای شما در نظر گرفته ایم؛

 • اول اینکه ما خود را متعهد می دانیم برای مدیریت بهتر وب سایت و آشنایی صاحبان وب سایت هایی که طراحی کرده ایم با نحوه‌ی مدیریت سایت, آموزش های لازم را در اختیار آنها قرار دهیم. این آموزش ها می تواند هم به صورت ویدیویی و هم به صورت حضوری باشد.
 • برای رفاه حال مشتریان و نشان دادن تعهد کاری, برای طراحی هر نوع وب سایت قرارداد رسمی بسته می شود و در این قرارداد تمامی موارد مورد نیاز ذکر خواهد شد.
 • پس از طراحی سایت لازم می دانیم تا مدتی مشخص که در قرارداد ذکر می شود, از وب سایت پشتیبانی های لازم را به عمل بیاوریم. این پشتیبانی ها به صورت رایگان خواهد بود و توسط تیم پشتیبانی افق وب صورت می گیرد.
 • پرداخت اقساطی هزینه ها از دیگر پیشنهادهای ویژه ای است که ما در تیم افق وب برای مشتریان خود در نظر می گیریم. مشتریان بنا بر آنچه در توافقات اولیه صورت می گیرد می توانند هزینه های طراحی سایت را به صورت اقساطی در دو, سه یا شش ماه پرداخت کنند.

سوال های متداول طراحی سایت در آذربایجان غربی

هزینه طراحی سایت شرکتی در آذربایجان غربی چقدر است؟

هزینه طراحی سایت شرکتی در آذربایجان غربی بین ۲ تا ۳ میلیون تومان متغیر است البته این هزینه با در نظر گرفتن استاندارد وبسایت ها میباشد و در صورت نیاز کارفرما به انجام شخصی سازی اختصاصی هزینه برآورد میشود.

پشتیبانی طراحی سایت به چه صورت است؟

تمامی وبسایت های طراحی شده دارای گارانتی و پشتیبانی یک ساله رایگان هستند. در سال دوم فعالیت با پرداخت ۲۰ درصد مبلغ پروژه پشتیبانی قابل تمدید خواهد بود.

چطور به صفحه اول گوگل برسیم؟

برای کسب رتبه در گوگل ابتدا باید وبسایت سئو بیس طراحی شود و در ادامه مراحل سئو سازی وبسایت انجام شود. این پروسه نیازمند قرارداد مجزا میباشد و در نهایت کاربر با کلمات کلیدی مورد نظرش در نتایج گوگل دیده خواهد شد. برای توضیحات تکمیلی با ما تماس بگیرید. ۰۹۱۲۰۴۵۴۶۲۸

خدمات ما در آذربایجان غربی

نمونه کارها

تعرفه طراحی سایت در آذربایجان غربی

بسته استاندارد

اگر نیاز به یک وب‌سایت حرفه ای با امکانات کامل برای معرفی و ارائه خدمات کسب و کار خود دارید و یا اگر به دنبال یک وب سایت شخصی هستید، این گزینه برای شما مناسب است.

شروع از ۲ میلیون تومان

جهت مشاوره و ثبت سفارش
با ما تماس بگیرید

بسته فروشگاهی

اگر به دنبال داشتن یک وب سایت فروشگاهی قدرتمند، زیبا و حرفه ای هستید که امکانات به خصوصی داشته باشد، ما طراحی اختصاصی فروشگاه اینترنتی را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

شروع از ۳ میلیون تومان

جهت مشاوره و ثبت سفارش
با ما تماس بگیرید

02128425951