طراحی سایت در جردن (آفریقا)

4.8/5 - (5 امتیاز)

طراحی سایت در جردن | طراحی سایت با بالاترین کیفیت و بهترین قیمت تخصص ماست

جردن یکی از محله های محبوب و معروف بین مردم شهر تهران است که در شمال شهر تهران قرار دارد. این محله در دوره‌ی پهلوی به افتخار بنیانگذار دبیرستان البرز, یعنی ساموئل مارتین جردن به این اسم نامگذاری شد. دکتر جردن تا سال 1319 در ایران بود و سپس به امریکا برگشت.

محله جردن
محله جردن

بعد از انقلاب اسلامی نام این محله به آفریقا و در نهایت در سال 1393 به نام “نلسون ماندلا” رهبر آفریقای جنوبی, تغییر پیدا کرد.

از سال 1340 ساخت و ساز در این محله سرعت گرفت و آپارتمان ها و برج های فراوان در این محله احداث شدند. بخش زیادی از ادارات و سفارت خانه ها در این محله قرار دارند از این رو از محله های مهم به حساب می آید.

شهرداری تهران
شهرداری تهران

اهمیت داشتن یک وب سایت

در دنیایی که کاربران برای کوچکترین و بی اهمیت ترین مسائل در موتورهای جستجو سرچ میکنند و به دنبال اطلاعات میگردند, داشتن یک وب سایت کلید حضور شما در دنیای آنلاین است. باید یک وب سایت داشته باشید تا بتوانید کسب و کار و تجارت خود را معرفی کنید و برای گسترش آن و حتی فروش بیشتر(در سایتهای فروشگاهی) بازاریابی و تبلیغ کنید.

طراحی سایت در جردن 

وب سایت ها انواع مختلفی دارند و با توجه به اینکه کسب و کار مورد نظر در چه زمینه ای فعالیت می کند و از وب سایت چه انتظاری دارد, می توان انواع وب سایتهای زیر را در نظر گرفت؛

 1. سایتهای فروشگاهی
 2. سایتهای شرکتی
 3. سایتهای آموزشی
 4. سایتهای خبری
 5. سایتهای اختصاصی
 6. سایتهای تبلیغاتی
 7. سایتهای دانشگاهی
 8. سایتهای نمایشگاهی
 9. سایتهای شخصی
 10. سایتهای اختصاصی
 11. سایتهای پزشکی
 12. سایتهای سازمانی
 13. سایتهای علمی
 14. سایتهای سرگرمی
 15. سایتهای خدماتی
 16. سایتهای دولتی
 17. و…

در واقع یک سایت فروشگاهی با هدف ارائه و فروش محصولات یا چند محصول خاص طراحی میشود. لذا باید مانند یک ویترین فروشگاه جذاب و چشمگیر باشد.

مزایای سایت های فروشگاهی

از جمله مزایای یک وب سایت فروشگاهی میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

 •  در خرید از سایت های فروشگاهی بعد زمان و مکان عملا حذف خواهد شد.شما در هر مکانی که هستید و در هر ساعت از شبانه روز میتوانید کالای موزد نظر خود را خریداری کنید.
 •  در خرید از سایت های فروشگاهی قیمت ها رقابتی خواهد بود. شما میتوانید قیمت کالای مورد نظر خود را با سایر فروشگاه ها مقایسه کنید و با بهترین قیمت خریداری کنید.
 •  در خرید از سایت های فروشگاهی هرگز با تابلوی ” بسته است” مواجه نخواهید شد.
سایت های فروشگاهی
سایت های فروشگاهی

طراحی سایت شرکتی در آفریقا

از مهمترین اصولی که برای طراحی یک سایت شرکتی باید رعایت کرد این است که فعالیت ها و خدمات شرکت مورد نظر باید به بهترین شکل ممکن معرفی شود. یعنی برای هر خدمت صفحه ای جدا و متناسب با آن طراحی شود.

توجه داشته باشید که وب سایت برای یک شرکت محیطی است که میتواند در آن بدون هیچ واسطه ای درمورد خدماتی که ارائه می دهد یا محصولاتی که میفروشد بپردازد. این وب سایت ها بستری فراهم میکنند تا شرکت مورد نظر بدون هیچ واسطه ای با مشتریان و مخاطبان خود در ارتباط باشند.

مثال همیشگی ما برای توصیف وب سایتها این است که به یک وب سایت مانند یک ویترین نگاه کنید. ویترین شرکت مورد نظر باید در چشم مخاطبان و خریداران احتمالی بهترین باشد.

قیمت طراحی سایت در جردن 

هزینه ی نهایی طراحی یک وب سایت به عوامل مختلفی بستگی دارد. اما نکته ی مهم این است که تمامی این هزینه ها برای شرکت طراحی سایت نخواهد بود. در واقع هزینه ی طراحی یک وب سایت را می توان به دو دسته تقسیم کرد؛

 1.  هزینه هایی را که به شرکت طراحی سایت پرداخت می کنید.
 2.  هزینه هایی را که باید به شرکت های ارائه دهنده ی میزبانی و دامنه پرداخت کنید.

هزینه هایی که شرکت طراحی سایت دریافت می کند برای چه مواردی است؛

 • طراحی گرافیکی تمامی صفحات وب سایت
 • جلوه های بصری مورد نیاز
 • ورود اطلاعات و داده های اولیه
 • خرید, نصب و راه اندازی سیستم مدیریت محتوا ( بسته به اینکه چه سیستمی مد نظر شماست این مبلغ می تواند تفاوت قابل
 • ملاحظه ای داشته باشد)
 • نصب و پیکربندی سایت
 • تولید محتوا( در صورت درخواست)
 • پشتیبانی ( در مدت زمان مشخص )

قیمت طراحی یک سایت فروشگاهی در شرکت افق وب از مبلغ 3 میلیون تومان آغاز می شود و با توجه به امکاناتی که مشتری درخواست داشته باشد امکان تغییر قیمت وجود دارد. اما در مورد وب سایت های شرکتی این مبلغ از 2 میلیون تومان آغاز می شود. برای اطلاع از سایر قیمت ها می توانید با افق وب در تماس باشید.

مشاوره رایگان
مشاوره رایگان

سئو سایت

پس از راه اندازی یک وب سایت مهم ترین اصل بهینه سازی و سئو سایت برای رسیدن به هدف مورد نظر است. در واقع موتورهای جستجو مانند گوگل دارای قوانین یا در اصطلاح الگوریتم های مختلفی هستند تا صفحات و وب سایت های مفید را شناسایی کنند و آنها را در رتبه ها و صفحه های نخست خود جای دهند.

سئو یا بهینه سازی موتورهای جستجو به معنی انجام یک سلسله عملیات هایی برای کمک به بهبود رتبه ی وب سایت ها در موتورهای جستجو است. در واقع قرار نیست کسی با دور زدن قوانین و الگوریتم های تعریف شده موتورهای جستجو یا سایر روش های غیر اخلاقی و غیر حرفه ای به نتیجه ی مطلوب برسد.

مراحل طراحی سایت

بدون توجه به این که شما در چه حوزه ای فعالیت می کنید و به چه نوع وب سایتی نیاز دارید باید مراحل زیر را برای طراحی و راه اندازی وب سایت خود در نظر بگیرید؛

 1. نیازسنجی و مشخص کردن هدف
 2. در نظر گرفتن خواسته ها و امکانات لازم مشتری
 3. طرح اولیه
 4. تحقیقات لازم قبل از ایجاد وب سایت
 5. تحقیقات تکمیلی
 6. برنامه نویسی و یا استفاده از قالب ها
 7. آماده کردن نمونه ی اولیه
 8. رفع ایرادهای احتمالی
 9. تحویل نهایی سایت به مشتری
 10. بهینه سازی و سئوی سایت
 11. مدیریت سایت
 12. آموزش کار با بخش های مختلف

پیشنهادهای ویژه افق وب برای شما

امکانات و پیشنهادهایی که افق وب برای رفاه حال شما عزیزان به طور ویژه در نظر گرفته است شامل موارد زیر می باشد؛

 • اول اینکه ما خود را متعهد می دانیم برای مدیریت بهتر وب سایت و آشنایی صاحبان وب سایت هایی که طراحی کرده ایم با نحوه‌ی مدیریت سایت, آموزش های لازم را در اختیار آنها قرار دهیم. این آموزش ها می تواند هم به صورت ویدیویی و هم به صورت حضوری باشد.
 • برای رفاه حال مشتریان و نشان دادن تعهد کاری, برای طراحی هر نوع وب سایت قرارداد رسمی بسته می شود و در این قرارداد تمامی موارد مورد نیاز ذکر خواهد شد.
 • پس از طراحی سایت لازم می دانیم تا مدتی مشخص که در قرارداد ذکر می شود, از وب سایت پشتیبانی های لازم را به عمل بیاوریم. این پشتیبانی ها به صورت رایگان خواهد بود و توسط تیم پشتیبانی افق وب صورت می گیرد.
 • پرداخت اقساطی هزینه ها از دیگر پیشنهادهای ویژه ای است که ما در تیم افق وب برای مشتریان خود در نظر می گیریم. مشتریان بنا بر آنچه در توافقات اولیه صورت می گیرد می توانند هزینه های طراحی سایت را به صورت اقساطی در دو, سه یا شش ماه پرداخت کنند.

مشاوره رایگان حضوری یا تلفنی؟

اگر سوال هایی دارید که با خواندن این مقالات به پاسخ آنها نرسیده اید. یا اینکه نیاز به دانستن جزییات بیشتری دارید, کافی است از مشاوره رایگان ما استفاده کنید. ما برای رفاه حال شما عزیزان امکان مشاوره رایگان به صورت حضوری و مجازی را در نظر گرفته ایم, فقط کافی است با ما تماس بگیرید.

مشاوره رایگان
مشاوره رایگان

سوالات متداول طراحی سایت در جردن

برای طراحی سایت‌ آیا قرارداد بسته میشود؟

جهت اطمینان و اعتماد سازی کارفرمای گرامی قرارداد رسمی و معتبر عقد خواهد شد و تمامی نیاز های کارفرما در آن لحاظ میگردد- هدف ما جلب رضایت مشتری است.

پشتیبانی طراحی سایت به چه صورت است؟

تمامی وبسایت های طراحی شده دارای گارانتی و پشتیبانی یک ساله رایگان هستند. در سال دوم فعالیت با پرداخت ۲۰ درصد مبلغ پروژه پشتیبانی قابل تمدید خواهد بود.

آیا آموزش کار با سایت هم میدهید؟

آموزش حضوری و ویدیویی کار با سایت به صورت رایگان به تمامی مشتریان داده خواهد شد تا بتوانند خودشان وبسایت خودشان را مدیریت کنند.

خدمات ما در جردن

نمونه کارها

تعرفه طراحی سایت در جردن

بسته استاندارد

اگر نیاز به یک وب‌سایت حرفه ای با امکانات کامل برای معرفی و ارائه خدمات کسب و کار خود دارید و یا اگر به دنبال یک وب سایت شخصی هستید، این گزینه برای شما مناسب است.

شروع از ۲ میلیون تومان

جهت مشاوره و ثبت سفارش
با ما تماس بگیرید

بسته فروشگاهی

اگر به دنبال داشتن یک وب سایت فروشگاهی قدرتمند، زیبا و حرفه ای هستید که امکانات به خصوصی داشته باشد، ما طراحی اختصاصی فروشگاه اینترنتی را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

شروع از ۳ میلیون تومان

جهت مشاوره و ثبت سفارش
با ما تماس بگیرید

یک پاسخ
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

02128425951