طراحی سایت در گرگان

5/5 - (1 امتیاز)

طراحی سایت در گرگان | بهترین و بالاترین کیفیت طراحی سایت به همراه مشاوره رایگان و پشتیبانی یکساله

 

شهر گرگان
شهر گرگان

مرکز استان گلستان شهر گرگان است که نام سابق آن (استرآباد) بوده است. جالب است بدانید که وسیع ترین بافت تاریخی شمال ایران متعلق به این شهر است. به طوری که دارای سبک معماری به سبک یزد و اصفهان است.

استان گلستان تا سال 1376 بخشی از استان مازندران بود و پس از این تاریخ به استانی مستقل تبدیل شد به مرکزیت شهر گرگان.

از جاذبه های گرگان می توان به آب بندان توشن, چشمه آب گرم زیارت, دیوار بزرگ گرگان, پارک جنگلی النگ دره و … اشاره کرد. کاروانسرای دیمه لو, تچه باستانی و تاریخی تورنگ تپه, خرابه های شهر تمیشه و … نیز از آثار تاریخی این شهر به حساب می آیند که سالانه افراد بسیاری برای دیدن آنها به شهر گرگان سفر می کنند.

 

شهرداری گرگان
شهرداری گرگان

 

چه کسب و کارهایی نیاز به یک وب سایت دارند؟

شاید در حال حاضر کمتر کسی یافت شود که از اهمیت طراحی سایت بی خبر باشد. شرایط پیش آمده در سالهای اخیر و خانه نشین شدن کسب و کارهای فیزیکی یکی از مهم ترین و واضح ترین دلایلی است که می تواند هر فرد را به راه اندازی یک وب سایت تشویق کند.

در سالهای اخیر و با محدود شدن رفت و آمدها و ورشکستگی کسب و کارهای مختلف بسیاری از تجار که تا آن زمان به وب سایت و حضور در فضای آنلاین اعتقادی نداشتند, وارد این حوزه شدند و شروع به فعالیت کردند.

داشتن یک وب سایت مزایای بسیاری دارد و فقط یکی از این مزایا کسب درآمد یا فروش محصول است. اما این مزایا چه هستند؟

 

1عدم محدودیت به مکان خاصیپس از راه اندازی سایت می توانید مشتریانی را جذب کنید که از استان های دیگر یا حتی کشوری دیگر باشند.
2خدمت رسانی 24 ساعتهفروشگاه فیزیکی در محدوده‌ زمانی خاصی می تواند به مشتریانی خدمت رسانی کند اما یک وب سایت ساعت کاری ندارد و بدون محدودیت به مشتریان خدمت رسانی می کند.
3فراگیر بودن و تعامل با مردم دنیادر یک وب سایت, دیگرمشتری به محدوده‌ی خاصی تعلق ندارد و باید آماده تعامل با مردم سراسردنیا باشید.
4کاهش و حتی حذف هزینه های اضافی مانند اجاره ملک, آب, برق و …هزینه‌ی راه اندازی و پشتیبانی از یک وب سایت به مراتب بسیار پایینتر از هزینه‌ی راه اندازی یک فروشگاه فیزیکی است.
5معرفی برند و نوع خدماتی که ارائه می دهیدداشتن یک وب سایت اعتبار کسب و کار شماست. یک مشتری پس از آشنایی با برند شما اول به سراغ وب سایتتان خواهد آمد.
6بازاریابی و تبلیغات گستردهاین روزها تبلیغات از حالت سنتی خارج شده و شکل آنلاین به خود گرفته است و یکی از ابزارهای موفقیت در آن داشتن یک وب سایت است.
7ارتباط و تعامل مستقیم با مخاطبانمزیت بزرگ داشتن یک وب سایت ارتباط مستقیم و بدون واسطه با مشتریان است. دریافت نظرها, پیشنهادها و انتقادات آنها می تواند شما را راهنمایی کند.
8دریافت پیشنهادها و انتقادات به صورت دقیق و بدون واسطهبدون هیچ فیلتر و سانسوری می توانید نظر مشتریان را دریافت کنید و آن را در روند کاری خود اعمال نمایید.
9فروش محصولاتبزرگترین مزیت یک وب سایت فروش محصولات است.

 

از کجا شروع کنم؟

برای داشتن یک وب سایت لازم است مراحل زیر را طی کنید. بخشی از این مراحل بر عهده‌ی شماست و بخش دیگر بر عهده‌ی تیم طراحی سایت است؛

 1. مرحله ی اول طراحی سایت پیدا کردن یک تیم حرفه ای است که ترجیحا در زمینه ی طراحی سایت دارای سابقه باشند.
 2. پس از انتخاب تیم طراحی باید در دومین قدم نیازسنجی صورت بگیرد و تیم طراحی از امکانات مد نظر مشتری آگاه شوند.
 3. سپس از طرف تیم طراحی پیشنهادهایی به مشتری داده خواهد شد و این پیشنهاد ها با ملاقات هایی که صورت میگیرد چکش کاری میشود و ایده ی نهایی به دست می آید.
 4. در این مرحله از طراحی سایت, محتوای اولیه ای از طرف مشتری در اختیار تیم طراحی قرار میگیرد.
 5. با دریافت محتوای اولیه کار تیم طراحی به صورت جدی آغاز میشود و طرح اولیه وب سایت توسط تیم طراحی میشود و در اختیار سایر متخصصین گروه قرار میگیرد.
 6. گرافیک سایت در این بخش انجام میشود.
 7. طرح اولیه سایت که تا حدودی آماده شده است پس از مدتی به نظر مشتری میرسد.
 8. اصلاحات مورد نیاز روی طرح اولیه انجام میشود.
 9. در آخر سایت بارگذاری شده و تحویل مشتری خواهد شد.
 10. در انتها تا مدتی مشخص طبق قرارداد مسئولیت پشتیبانی با تیم طراحی سایت خواهد بود.

چرا افق وب؟

تیم افق وب دارای نزدیک به 10 سال سابقه در عرصه‌ی طراحی سایت است. ما یک تیم جوان و پر از ایده های ناب و خلاقانه هستیم که می توانیم شما را برای داشتن یک وب سایت راهنمایی کنیم.

مشاوره رایگان
مشاوره رایگان

علاوه بر این مزایایی که ما برای مشتریان خود در نظر گرفته ایم, متمایز از سایر شرکت هاست. از جمله این مزایا می توانیم به موارد زیر اشاره کنیم؛

 • اول اینکه ما خود را متعهد می دانیم برای مدیریت بهتر وب سایت و آشنایی صاحبان وب سایت هایی که طراحی کرده ایم با نحوه‌ی مدیریت سایت, آموزش های لازم را در اختیار آنها قرار دهیم. این آموزش ها می تواند هم به صورت ویدیویی و هم به صورت حضوری باشد.
 • برای رفاه حال مشتریان و نشان دادن تعهد کاری, برای طراحی هر نوع وب سایت قرارداد رسمی بسته می شود و در این قرارداد تمامی موارد مورد نیاز ذکر خواهد شد.
 • پس از طراحی سایت لازم می دانیم تا مدتی مشخص که در قرارداد ذکر می شود, از وب سایت پشتیبانی های لازم را به عمل بیاوریم. این پشتیبانی ها به صورت رایگان خواهد بود و توسط تیم پشتیبانی افق وب صورت می گیرد.
 • پرداخت اقساطی هزینه ها از دیگر پیشنهادهای ویژه ای است که ما در تیم افق وب برای مشتریان خود در نظر می گیریم. مشتریان بنا بر آنچه در توافقات اولیه صورت می گیرد می توانند هزینه های طراحی سایت را به صورت اقساطی در دو, سه یا شش ماه پرداخت کنند.

 

طراحی سایت با هزینه‌ی پایین

در طراحی یک سایت, عوامل مختلفی تعیین کننده‌ی قیمت نهایی خواهند بود. از جمله‌ی این عوامل میتوان به موارد زیر اشاره کرد؛

 1. اولین نکته نوع سایت است. برای مثال سایتهای فروشگاهی به دلیل اینکه نیاز به امکانات بیشتری دارند از هزینه ی بیشتری برخوردارند
 2. امکانات یک وب سایت نیز نقش مهمی در هزینه ها خواهند داشت.
 3. افزونه های موردنیاز برای یک سایت هر چه تعداد بیشتری داشته باشند به طبع هزینه ی بیشتری را به همراه خواهند داشت.
 4. ساختار گرافیکی مد نظر
 5. نقشه ی سایت یا به نوعی اندازه ی سایت
 6. سرعت سایت
 7. بهینه سازی
 8. حجم مود نیاز اطلاعات
 9. امنیت
 10. پشتیبانی
 11. منحصر به فرد بودن
 12. و…
طراحی سایت ارزان
طراحی سایت ارزان

 

در ابتدا باید این طرز تفکر را دور بریزیم. این یک تصور اشتباه است که قیمت پایین یک خدمت یا محصول ملاکی است برای تعیین کیفیت پایین آن. در ادامه باید بگوییم که متناسب با هر شغل و هر سطح فعالیتی, یک وب سایت ویژه طراحی میشود.

در واقع برای کاهش هزینه های طراحی سایت امکانات غیر ضروری حذف میشوند نه امکانات حیاتی و مهم. در واقع برای کاهش هزینه های طراحی سایت لازم است برخی ویژگی ها کمرنگ شوند یا در صورت نیاز حذف شوند. اما این حذف به معنی کاهش کارایی سایت مورد نظر نخواهد بود.

پیشنهاد می کنیم برای مطالعه‌ی بیشتر به مقاله‌ی طراحی سایت ارزان نگاهی بیندازید.

 

مشاوره رایگان و دریافت راهنمایی

تا اینجا سعی کردیم اطلاعاتی را که نیاز است قبل از اقدام برای طراحی سایت بدانید در اختیارتان قرار دهیم. اما اگر همچنان سوالهایی در ذهن دارید که می خواهید پاسخ آن را بدانید می توانید از مشاوره رایگان ما استفاده کنید.

مشاوره رایگان
مشاوره رایگان

این مشاوره با توجه به درخواست شما می تواند تلفنی یا حضوری باشد. فقط کافی است با ما تماس بگیرید.

 

یک سئوی مناسب = درآمد هیجان انگیز

پس از اینکه سایت طراحی شد و محتوای مورد نظر در صفحات آن قرار داده شد لازم است تا کسی که با تمامی الگوریتم های موتورهای جستجو آشنایی دارد بهینه سازی آن را بر عهده بگیرد.

بهینه سازی یا سئوی سایت سبب میشود تا وب سایت مورد نظر در اولین پیشنهاد های موتورهای جستجو به مخاطب نشان داده شود و سبب افزایش بازدید کننده ها شود. یک سئوی اصولی میتواند وب سایت را در صفحه ی اول موتور جستجو و حتی در رتبه ی اول قرار دهد.

 

پس از اینکه رتبه‌ی خوبی در موتورهای جستجو دریافت کردید می توانید منتظر سیل عظیمی از مشتریان باشید که برای دریافت خدمات یا خرید به شما مراجعه می کنند و این آغاز کسب درآمد شما از وب سایت است.

برای ثبت سفارش سئوی سایت خود توسط تیم افق وب برگه ی درخواست سئو سایت مراجعه کنید.

 

سوال های متداول طراحی سایت در گرگان

 

هزینه طراحی سایت شرکتی در گرگان چقدر است؟

هزینه طراحی سایت شرکتی در گرگان بین ۲ تا ۳ میلیون تومان متغیر است البته این هزینه با در نظر گرفتن استاندارد وبسایت ها میباشد و در صورت نیاز کارفرما به انجام شخصی سازی اختصاصی هزینه برآورد میشود.

آیا امکان پرداخت اقساطی برای هزینه طراحی سایت وجود دارد؟

بله میتوانید هزینه طراحی سایت را در اقساط پرداخت کنید. برای راهنمایی بیشتر با ما تماس بگیرید ۰۹۱۲۰۴۵۴۶۲۸

برای طراحی سایت‌ آیا قرارداد بسته میشود؟

جهت اطمینان و اعتماد سازی کارفرمای گرامی قرارداد رسمی و معتبر عقد خواهد شد و تمامی نیاز های کارفرما در آن لحاظ میگردد- هدف ما جلب رضایت مشتری است.

خدمات ما در گرگان

نمونه کارها

تعرفه طراحی سایت در گرگان

بسته استاندارد

اگر نیاز به یک وب‌سایت حرفه ای با امکانات کامل برای معرفی و ارائه خدمات کسب و کار خود دارید و یا اگر به دنبال یک وب سایت شخصی هستید، این گزینه برای شما مناسب است.

شروع از ۲ میلیون تومان

جهت مشاوره و ثبت سفارش
با ما تماس بگیرید

بسته فروشگاهی

اگر به دنبال داشتن یک وب سایت فروشگاهی قدرتمند، زیبا و حرفه ای هستید که امکانات به خصوصی داشته باشد، ما طراحی اختصاصی فروشگاه اینترنتی را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

شروع از ۳ میلیون تومان

جهت مشاوره و ثبت سفارش
با ما تماس بگیرید

02128425951