طراحی سایت در امانیه

5/5 - (1 امتیاز)

طراحی سایت در امانیه | طراحی سایت با بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت

  امانیه محله ای است در شمال تهران که در منطقه 3 شهرداری تهران قرار دارد. این محله را با تعداد زیاد سفارت هایی که دارد, شلوغی زیاد و مراکز خرید لاکچری آن می شناسند. این محله در دوره قاجار بدون سکنه بود و شروع رونق و ساخت و ساز در آن به دوره پهلوی بر می گردد.  
امانیه تهران
امانیه تهران
  از اماکن مهم این محله می توان به پارک ملت اشاره کرد که از مهم ترین و معروف ترین پارک های تهران است. محل دائمی نمایشگاه های تهران نیز در سمت غربی این محله قرار دارد. بیمارستان خاتم النبیا و بیمارستان قلب تهران (شهید رجایی) نیز در این محله قرار دارد.  
شهرداری تهران
شهرداری تهران
 

چرا باید یک سایت داشته باشیم؟

بسیاری از مشاغل کوچک از فضای اینترنت استفاده نمی کنند. صاحبان این کسب و کارها معتقد هستند که هزینه‌ی طراحی سایت را می توانند در کار سرمایه گذاری کنند و نیازی به سایت ندارند. اما باید از این افراد, این سوال را پرسید که در کجا می توانید این حجم از مشتری بالقوه را پیدا کنید؟ فضای آنلاین و به طور مشخص یک وب سایت می تواند کسب و کار شما را (هر چند کوچک و محدود باشد) در سطح وسیعی معرفی کند و این یعنی پیدا کردن تعداد زیادی مشتری. پس حتی اگر کمتر از 10 نفر کارمند دارید باز هم برای طراحی سایت اقدام کنید.
 • همانطور که می دانید مردم این روزها, بیشتر از اینترنت برای پیدا کردن خدمات مورد نیاز خود استفاده می کنند. خدماتی مانند پیدا کردن نزدیک ترین کلینک, مطب, شرکت خدماتی و هر چیز دیگری که به آن نیاز دارند. طبق آنچه این روزها بازاریابی و اصول اولیه بازاریابی نامیده می شود, نادیده گرفتن این پتانسیل بالقوه یک اشتباه بزرگ است.
 • مشتریان برای دریافت هر خدمات یا خرید هر محصولی ابتدا به سراغ اینترنت می روند تا ببینند که برند مورد نظر, وب سایت دارد یا نه؟ و این یعنی داشتن یک وب سایت به کسب و کار شما اعتبار می بخشد.
 • داشتن یک وب سایت یعنی یک حضور دائمی و همیشگی در اینترنت. مشتریان و بازدید کننده ها در هر ساعتی که تمایل داشته باشند و بدون هیچ محدودیتی مکانی می توانند از سایت شما بازدید کنند و حتی برای خرید اقدام کنند. این حضور همیشگی یک بازاریابی و تبلیغ دائمی به حساب می آید.
بعد از خواندن این چند خط, دلیل شما برای راه اندازی یک وب سایت چیست؟  

هزینه طراحی سایت یک سرمایه گذاری است!!

برخی از مشتریان در تماس با ما در مورد هزینه های طراحی سایت گله می کنند و آن را گران می دانند. در واقع مشکل اینجاست که برخی مشتریان می خواهند بدون هیچ هزینه ای وب سایت داشته باشند و این غیر ممکن است. باید به هزینه هایی که برای طراحی سایت پرداخت می شود به عنوان یک سرمایه گذاری نگاه کرد. یک سرمایه گذاری با سود صد در صد و حتمی که تنها به صبر و حوصله‌ی شما نیاز دارد. البته این تصور نیز اشتباه است که برای حضور در فضای آنلاین فقط کافی است یک وب سایت راه اندازی کنید. در واقع طراحی و راه اندازی سایت اولین قدم در این حوزه است و پس از این مرحله نیاز به پشتیبانی و مدیریت آن می باشد.  

چرا افق وب را انتخاب کنیم؟

افق وب دارای سابقه ای ده ساله در زمینه‌ی طراحی و پشتیبانی از وب سایت ها می باشد. متخصصان ما از بهترین و خوش سابقه ترین افراد این حوزه هستند که کار خود را به بهترین شکل انجام می دهند. از آنجایی که جلب رضایت مشتری مهم ترین هدف ماست و برای آن تلاش می کنیم پیشنهادهای ویژه ای را نیز در نظر گرفته ایم که امیدواریم باعث رضایت حداکثری مشتریان شود. از جمله اینکه؛

آموزش رایگان

اول اینکه ما خود را متعهد می دانیم برای مدیریت بهتر وب سایت و آشنایی صاحبان وب سایت هایی که طراحی کرده ایم با نحوه‌ی مدیریت سایت, آموزش های لازم را در اختیار آنها قرار دهیم. این آموزش ها می تواند هم به صورت ویدیویی و هم به صورت حضوری باشد.

قرارداد رسمی

برای رفاه حال مشتریان و نشان دادن تعهد کاری, برای طراحی هر نوع وب سایت قرارداد رسمی بسته می شود و در این قرارداد تمامی موارد مورد نیاز ذکر خواهد شد.

پشتیبانی رایگان

پشتیبانی رایگان
پشتیبانی رایگان
  پس از طراحی سایت لازم می دانیم تا مدتی مشخص که در قرارداد ذکر می شود, از وب سایت پشتیبانی های لازم را به عمل بیاوریم. این پشتیبانی ها به صورت رایگان خواهد بود و توسط تیم پشتیبانی افق وب صورت می گیرد.

پرداخت اقساطی

پرداخت اقساطی هزینه ها از دیگر پیشنهادهای ویژه ای است که ما در تیم افق وب برای مشتریان خود در نظر می گیریم. مشتریان بنا بر آنچه در توافقات اولیه صورت می گیرد می توانند هزینه های طراحی سایت را به صورت اقساطی در دو, سه یا شش ماه پرداخت کنند.  

با طراحی سایت میلیونر شوید اما؟؟

بعد از مراحل اولیه ی طراحی سایت لازم است برای بهینه سازی و مدیریت آن تلاش کرد. که این هم میتواند بخش مهمی از طراحی سایت باشد. برای آنکه یک وب سایت به نقطه ای برسد که مدیر سایت انتظار دارد نیاز به تلاش بی وقفه و سئوی مناسب و لینک سازی های دقیق است.  
با طراحی سایت میلیونر شوید
با طراحی سایت میلیونر شوید
  در واقع افراد بسیاری هستند که انتظار دارند بلافاصله پس از راه اندازی سایت حساب های بانکی شان پر شود اما حقیقت این است که طراحی سایت و آنچه در این زمینه هزینه می کنید حکم یک سرمایه گذاری بلند مدت دارد که به سود رسیدن در آن قطعی است اما نیاز به صبر و تلاش شبانه روزی دارد.  

مشاوره رایگان با کارشناسان افق وب

برای دریافت هر گونه مشاوره و دریافت پاسخ پرسش های خود می توانید با کارشناسان افق وب تماس بگیرید. ما خود را متعهد می دانیم تا قبل از هر اقدامی از طرف مشتری او را از کلیات و جزئیات فرآیند طراحی سایت مطلع کنیم. سوال ها, ابهام ها و هر چیزی که نیاز دارید بدانید را می توانید در مشاوره های حضوری یا تلفنی و رایگان افق وب از کارشناسان بپرسید ت بدون هیچ دغدغه ای بتوانید برای طراحی سایت اقدام کنید.  
مشاوره رایگان
مشاوره رایگان
 

طراحی سایت ارزان یعنی کیفیت پایین؟

در طراحی یک سایت, عوامل مختلفی تعیین کننده ی قیمت نهایی خواهند بود. از جمله ی این عوامل میتوان به موارد زیر اشاره کرد؛
 1. اولین نکته نوع سایت است. برای مثال سایتهای فروشگاهی به دلیل اینکه نیاز به امکانات بیشتری دارند از هزینه ی بیشتری برخوردارند
 2. امکانات یک وب سایت نیز نقش مهمی در هزینه ها خواهند داشت.
 3. افزونه های موردنیاز برای یک سایت هر چه تعداد بیشتری داشته باشند به طبع هزینه ی بیشتری را به همراه خواهند داشت.
 4. ساختار گرافیکی مد نظر
 5. نقشه ی سایت یا به نوعی اندازه ی سایت
 6. سرعت سایت
 7. بهینه سازی
 8. حجم مود نیاز اطلاعات
 9. امنیت
 10. پشتیبانی
 11. منحصر به فرد بودن
 12. و…
در ابتدا باید این طرز تفکر را دور بریزیم. این یک تصور اشتباه است که قیمت پایین یک خدمت یا محصول ملاکی است برای تعیین کیفیت پایین آن. در ادامه باید بگوییم که متناسب با هر شغل و هر سطح فعالیتی, یک وب سایت ویژه طراحی میشود. در واقع برای کاهش هزینه های طراحی سایت  امکانات غیر ضروری حذف میشوند نه امکانات حیاتی و مهم. در واقع برای کاهش هزینه های طراحی سایت لازم است برخی ویژگی ها کمرنگ شوند یا در صورت نیاز حذف شوند. اما این حذف به معنی کاهش کارایی سایت مورد نظر نخواهد بود.  

پیشنهاد می کنیم برای مطالعه‌ی بیشتر به مقاله‌ی طراحی سایت ارزان نگاهی بیندازید.

 

سوال های متداول طراحی سایت در امانیه

 

هزینه طراحی سایت شرکتی در امانیه چقدر است؟

هزینه طراحی سایت شرکتی در امانیه بین ۲ تا ۳ میلیون تومان متغیر است البته این هزینه با در نظر گرفتن استاندارد وبسایت ها میباشد و در صورت نیاز کارفرما به انجام شخصی سازی اختصاصی هزینه برآورد میشود

پشتیبانی طراحی سایت به چه صورت است؟

تمامی وبسایت های طراحی شده دارای گارانتی و پشتیبانی یک ساله رایگان هستند. در سال دوم فعالیت با پرداخت ۲۰ درصد مبلغ پروژه پشتیبانی قابل تمدید خواهد بود.

چطور به صفحه اول گوگل برسیم؟

برای کسب رتبه در گوگل ابتدا باید وبسایت سئو بیس طراحی شود و در ادامه مراحل سئو سازی وبسایت انجام شود. این پروسه نیازمند قرارداد مجزا میباشد و در نهایت کاربر با کلمات کلیدی مورد نظرش در نتایج گوگل دیده خواهد شد. برای توضیحات تکمیلی با ما تماس بگیرید. ۰۹۱۲۰۴۵۴۶۲۸

 

خدمات ما در امانیه

نمونه کارها

تعرفه طراحی سایت در امانیه

بسته استاندارد

اگر نیاز به یک وب‌سایت حرفه ای با امکانات کامل برای معرفی و ارائه خدمات کسب و کار خود دارید و یا اگر به دنبال یک وب سایت شخصی هستید، این گزینه برای شما مناسب است.

شروع از ۲ میلیون تومان

جهت مشاوره و ثبت سفارش
با ما تماس بگیرید

بسته فروشگاهی

اگر به دنبال داشتن یک وب سایت فروشگاهی قدرتمند، زیبا و حرفه ای هستید که امکانات به خصوصی داشته باشد، ما طراحی اختصاصی فروشگاه اینترنتی را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

شروع از ۳ میلیون تومان

جهت مشاوره و ثبت سفارش
با ما تماس بگیرید

02128425951