سئو سایت در رباط کریم

4.5/5 - (2 امتیاز)

یکی از مهم ترین بخش های مدیریت یک وب سایت پس از راه اندازی و طراحی سایت, سئو و بهینه سازی بخش های مختلف آن است.  در مقاله سئو سایت در رباط کریم قصد داریم اطلاعاتی را در این زمینه در اختیار شما و تمام افرادی قرار دهیم که تا به امروز تصور می کردند برای حضور در دنیای آنلاین فقط نیاز به طراحی سایت دارند. اگر برای شما هم سوال است که سئو چیست و چگونه می تواند در پیشرفت کسب و کار و وب سایت شما کمک کند با ما تا پایان مقاله همراه باشید.

سئو چیست؟

بهینه سازی یا سئوی سایت مهمترین مرحله پس از راه اندازی یک وب سایت است. این مثال را بارها در مقالات تکرار کرده ایم و باز هم برای درک بهتر ضرورت بهینه سازی آن را تکرار خواهیم کرد که یک سایت تازه کار مانند یک نوزاد است که برای رشد نیاز به نگهداری و رسیدگی دارد.

مجموعه فعالیت های فنی و محتوایی که  پس از راه اندازی سایت توسط تیم طراحی و مدیر وب سایت انجام میشود, همه با هدف دیده شدن سایت و رونق آن خواهد بود.

سئو یا seo کوتاه شده‌ی عبارت Search Engine Optimization می باشد به معنی بهینه سازی موتور جستجو.

 

سئو سایت در رباط کریم
سئو سایت در رباط کریم

 

سئو سایت یا بهینه سازی به مجموعه فعالیت هایی گفته میشود که هدف از آن برجسته کردن وب سایت مورد نظر از دید موتورهای جستجو است. وقتی موتورهای جستجو وب سایتی را مفید ارزیابی کنند آن را در صدر سایت های پیشنهادی قرار خواهند داد. این موضوع سبب میشود تا کاربران سایت مورد نظر بیشتر شده و کسب و کار آن رونق بگیرد.

سئوکار به فردی گفته میشود که با آگاهی از الگوریتم ها و اصول مورد تایید موتورهای جستجو محتوای سایت مورد نظر را بهینه سازی میکند. همانطور که اشاره کردیم این کار با هدف دریافت رتبه ی های خوب از جانب موتورهای جستجو و بالا بردن آمار بازدید ها و کاربران سایت صورت میگیرد.

مشاوره سئو به چه معنی است؟

برای اینکه به صورت اصولی و حرفه ای با مفهوم سئو آشنا شوید تا بتوانید به خوبی آن را روی سایت خود اعمال کنید لازم است که با یک سئو کار حرفه ای و با تجربه مشاوره ای داشته باشید.

این مشاوره در درجه ی اول برای شناسایی بهتر حوزه ی کاری شما خواهد بود. اطلاعات و خدماتی که در جلسه های مشاوره ی سئو مطرح میشود را میتوان در موارد زیر خلاصه کرد؛

 • شناسایی اهداف سایت و نیازسنجی
 • شناسایی کلمات کلیدی مورد نظر مدیر سایت و کلمات کلیدی پر بازدید
 • شناسایی رقبا و نوع فعالیت و بهینه سازی آنها
 • مشاوره برای تولید محتوا
 • مشاوره برای یافتن بهترین نوع تبلیغات و وب سایت های تبلیغاتی
 • شناسایی مشکلات سئو و رفع آنها
 • تعریف برنامه ی سئو تعریف شده برای وب سایت مورد نظر
 • آنالیز بهینه سازی انجام شده
 • مشاهده ی آمار بازدید شایت قبل و بعد از بهینه سازی
 • تهیه ی ویدیو های آموزشی سئو
 • برگزاری کلاس های آموزشی در صورت نیاز

 

برای کسب اطلاعات بیشتر پیشنهاد می کنیم به مقاله‌ی مشاوره سئو نگاهی بیندازید.

 

مزیت ها و اهداف سئوی خوب

اهدافی که از سئوی یک وب سایت انتظار می رود را می توان به صورت زیر خلاصه کرد؛

 1. رسیدن به صفحه ی اول و رتبه های خوب وب سایت
 2. افزایش ترافیک سایت و تعداد بازدید کننده های آن
 3. افزایش فروش محصولات (در صورت داشتن یک سایت فروشگاهی)
 4. افزایش نرخ تبدیل
 5. افزایش اعتبار و برندینگ

مشاوره ی رایگان برای سئو سایت در رباط کریم

 • اگر دارای یک وب سایت هستید اما از آن نتوانستید آن طور که انتظار داشتید کسب درآمد کنید!
 • اگر خودتان مشتاق یادگیری سئو و انجام امور مربوط به سئوی سایت خودتان هستید!
 • اگر سوالات زیادی در مورد سئو دارید و هنوز پاسخ آن را دریافت نکرده اید!
 • اگر در مورد هزینه ها و نوع قراردادهای سئو سوالی برایتان پیش آمده!

در هر صورت می توانید از کارشناسان افق وب مشاوره رایگان دریافت کنید. فقط کافی است با ما تماس بگیرید.

 

مشاوره رایگان
مشاوره رایگان

 

مراحل انجام سئو به چه صورت است؟

در صورتی که سئوی وب سایت خود را به افق وب می سپارید, لازم است تا قبل از هر اقدامی با مراحلی که پیش رو دارید آشنا شوید.

قدم اول

در اولین قدم لازم است که اطلاعات لازم از کارفرما دریافت و جمع آوری شود. سپس کارشناسان تولید محتوا و سئوکاران با توجه به اطلاعات کسب شده یک برنامه ریزی کلی برای سئوی سایت در نظر خواهند گرفت. در این مرحله چون قراراست استراتژی کلی کار آماده و روی کلمات کلیدی مرتبط تمرکز شود از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

قدم دوم

در گام بعدی کلمات کلیدی مرتبط با موضوع سایت جستجو می شوند و در رتبه های مختلف طبقه بندی می شوند. یعنی با توجه به بیشترین جستجو ها کلمات کلیدی برتر انتخاب می شوند و کار سئو روی آنها آغاز می شود.البته قبل از هر اقدامی جزئیات کار در اختیار کارفرما قرارمی گیرد.

قدم سوم

در این مرحله سایت مورد نظر از لحاظ فنی و طراحی مورد بررسی قرار می گیرد تا مشکلی نداشته باشد. در صورتی که دارای مشکلی بود ابتدا باید برای رفع آن اقدام کرد. سپس با استفاده از ابزارهای موجود میزان بازدید و رفتار کاربران در سایت تحلیل می شود.

 

سئو سایت در رباط کریم
سئو سایت در رباط کریم

 

قدم چهارم

با توجه به اطلاعات به دست آمده و کلمات کلیدی انتخابی سئوی داخلی و تولید محتوای سایت مورد نظر آغاز می شود. تمامی مطالب موجود در سایت با توجه به اصول سئو و الگوریتم های موتورهای جستجو ویرایش می شوند.

قدم پنجم

با استفاده از تکنیک های اصولی سئو یا در اصطلاح تکنیک های کلاه سفید سئو خارجی سایت و لینک سازی های مورد نیاز انجام می شود. سئوی خارجی تاثیر زیادی در ارتقای میزان بازدید کننده های وب سایت خواهد داشت.

قدم ششم

برای حفظ موقعیت سایت لازم است تا فعالیت هایی که برای بهبود آن انجام می شود به صورت مداوم و بدون وقفه باشد. این تلاش های مدام و همیشگی باید به صورت گزارش های دوره ای در اختیار کارفرما قرار بگیرد تا از وضعیت وب سایت خود مطلع باشد.

 

یک سئوی موفق = میلیونر شدن

قطعا یک سئوی خوب و اصولی که با توجه به قوانین و الگوریتم های مرورگرها, به درستی روی سایت مورد نظر پیاده شده باشد باعث پیشرفت چشمگیر وب سایت خواهد شد.

اما برای رسیدن به نتیجه ی مطلوب لازم است صبور باشید. چون زمان می برد تا تغییرات ایجاد شده تاثیر بگذارند و آنچه مد نظر بوده است قابل مشاهده شود. در واقع باید به هزینه های پرداختی برای طراحی سایت, سئو و بهینه سازی آن به عنوان یک سرمایه گذاری نگاه کنید. قطعا این سرمایه گذاری برای شما سود خوبی به همراه خواهد داشت اما به شرط داشتن صبر و حوصله.

 

مشاوره رایگان
مشاوره رایگان

 

نظرات, پیشنهادها و سوالات خودتان را در بخش دیدگاه ها با ما در میان بگذارید. کارشناسان ما در اولین فرصت پاسخگوی سوالات شما خواهند بود.

 

سوال های متداول

 

هزینه طراحی "سایت شرکتی" در رباط کریم چقدر است؟

هزینه طراحی سایت شرکتی در رباط کریم بین ۲ تا ۳ میلیون تومان متغیر است البته این هزینه با در نظر گرفتن استاندارد وبسایت ها میباشد و در صورت نیاز کارفرما به انجام شخصی سازی اختصاصی هزینه برآورد میشود

مراحل طراحی سایت به چه صورت است؟

برگزاری جلسه مشاوره رایگان برای دریافت نیاز های کارفرما از وبسایت - عقد قرارداد رسمی - شروع طراحی اولیه و تایید کارفرما بر روی طرح اولیه - نهایی سازی طراحی و تکمیل پروژه - بررسی مشکلات و برطرف کردن ایرادات وبسایت - بارگزاری اطلاعات مشتری بر روی سایت - شروع پشتیبانی

چطور به صفحه اول گوگل برسیم؟

برای کسب رتبه در گوگل ابتدا باید وبسایت سئو بیس طراحی شود و در ادامه مراحل سئو سازی وبسایت انجام شود. این پروسه نیازمند قرارداد مجزا میباشد و در نهایت کاربر با کلمات کلیدی مورد نظرش در نتایج گوگل دیده خواهد شد. برای توضیحات تکمیلی با ما تماس بگیرید. ۰۹۱۲۰۴۵۴۶۲۸

02128425951