سئو سایت در پرند

5/5 - (1 امتیاز)

پس از راه اندازی یک وب سایت مهم ترین اصل بهینه سازی و سئو سایت برای رسیدن به هدف مورد نظر است. در واقع موتورهای جستجو مانند گوگل دارای قوانین یا در اصطلاح الگوریتم های مختلفی هستند تا صفحات و وب سایت های مفید را شناسایی کنند و آنها را در رتبه ها و صفحه های نخست خود جای دهند. در مقاله ی سئو سایت در پرند قصد داریم شما را با انواع سئو آشنا کنیم و نحوه ی به دست آوردن رتبه های اول در موتورهای جستجو را تحلیل کنیم. برای کسب اطلاعات مفید در این زمینه با ما همراه باشید.

سئو چیست؟

سئو یا بهینه سازی موتورهای جستجو به معنی انجام یک سلسله عملیات هایی برای کمک به بهبود رتبه ی وب سایت ها در موتورهای جستجو است. در واقع قرار نیست کسی با دور زدن قوانین و الگوریتم های تعریف شده موتورهای جستجو یا سایر روش های غیر اخلاقی و غیر حرفه ای به نتیجه ی مطلوب برسد.

سئو سایت در پرند

شماره تماس سایت طراحی بیمه
شماره تماس سایت طراحی بیمه

سئو یک فرآیند ساده نیست که به راحتی و در عرض یک روز انجام شود.  این کار به مهارت, دانش و علم پیش زمینه ای نیاز دارد. در کنار همه ی این عوامل صبر از مهم ترین معیارهایی است که برای رسیدن به نتیجه ی مطلوب نیاز است. در واقع این طور نیست که امروز فرآیند سئو را شروع کنید و فردا یا هفته ی آینده تاثیر آن را ببینید. باید ماهها صبر کنید تا آنچه انتظار دارید حاصل شود.

تمامی این فرآیندهای گفته شده توسط فردی انجام می شود که به ” سئوکار ” شهرت دارد. در صورتی که بتوانید وب سایت خود را به یک سئوکار حرفه ای بسپارید بابت رسیدن به رتبه‌ی مطلوبتان هیچ نگرانی نخواهید داشت.

مشاوره ی رایگان

اگر هنوز هم نتوانستید برای طراحی سایت خود اقدامی انجام دهید چون سوال های بسیاری در ذهن دارید یا اینکه وب سایتی دارید که مدتهاست روی آن کار نکرده اید و نیاز به مشاوره در این زمینه ها دارید پیشنهاد ما به شما مشاوره رایگان است.

کارشناسان ما در افق وب برای افزایش آگاهی شما مشاوره رایگان ارائه خواهند داد چون ما معتقدیم شما باید بدون هیچ سوال بدون پاسخی برای طراحی سایت اقدام کنید.

یک سئوی خوب می تواند وب سایت را به یک منبع درآمد عالی تبدیل کند

اهدافی که از سئوی یک وب سایت انتظار می رود را می توان به صورت زیر خلاصه کرد؛

 1. رسیدن به صفحه ی اول و رتبه های خوب وب سایت
 2. افزایش ترافیک سایت و تعداد بازدید کننده های آن
 3. افزایش فروش محصولات (در صورت داشتن یک سایت فروشگاهی)
 4. افزایش نرخ تبدیل
 5. افزایش اعتبار و برندینگ
سئو سایت در پرند
سئو سایت در پرند

انواع سئو و مزایا و معایب هر کدام

همانطور که در ادامه معرفی خواهیم کرد سئو را می توان به سه دسته ی سئوی کلاه سفید, سئوی کلاه سیاه و سئوی کلاه خاکستری تقسیم کرد. دلیل این نام گذاری ها به نوع فرآیندی بر می گردد که روی سایت انجام می شود تا رتبه ی مورد نظر را کسب کند.

سئوی کلاه سفید چیست؟

در اصطلاح ” سئوی کلاه سفید ” به تکنیک هایی گفته می شود که دقیقا مطابق با قوانین و الگوریتم های موتورهای جستجو انجام می شود تا وب سایت یا صفحات مد نظر به رتبه اول دست پیدا کنند. سئوکاران کلاه سفید از هیچ روش غیر قانونی برای بالا بردن رتبه ی سایت استفاده نمی کنند.

هدف از سئوی کلاه سفید افزایش کیفیت وب سایت و مطالب آن برای کاربران و ارائه ی اطلاعات لازم به موتورهای جستجو برای شناسایی سایت و محتوایی است که در آن قرار داده شده است.

سئوکاران کلاه سفید معتقدند که کیفیت بالای سایت باعث افزایش بازدید کاربران و در نتیجه دیده شدن آن خواهد شد.

آنچه در فرآیند یک سئوی کلاه سفید انجام می شود؛

 • ارائه ی بهترین و با کیفیت ترین محتوا
 • سرعت بالای سایت در بارگذاری
 • ریسپانسیو بودن (یعنی سازگاری کامل با تلفن های همراه و سایر دستگاه ها)
 • استفاده ی درست از کلمات کلیدی و تگ های توصیفی

سئوی کلاه سیاه چیست؟

سئوی کلاه سیاه به معنی استفاده از تکنیک ها و فرآیندهای غیر اخلاقی و غیر حرفه ای و البته دور زدن برخی دیگر از قوانین برای رسیدن به رتبه ی مد نظر است. شاید در مدتی کوتاه با استفاده از روش سئوی کلاه سیاه بتوان وب سایت را در رتبه ی مطلوب نگه داشت اما به محض تغییر الگوریتم ها و یا شناسایی, وب سایت به عنوان متخلف شناخته شده و برای آن مجازات در نظر گرفته می شود.

یکی از این مجازات ها حذف وب سایت مورد نظر از نتایج موتور جستجو است و این به معنی مرگ آن وبسایت خواهد بود.

سئوی کلاه سیاه چیست؟
سئو کلاه سیاه چیست؟

برخی از تکنیک هایی که در سئوی کلاه سیاه انجام می شود عبارتند از؛

 • ایجاد محتوا با کیفیت پایین
 • استفاده از شبکه خصوصی وبلاگ
 • مخفی سازی
 • استفاده و به کار بردن کلمات کلیدی نامناسب

مقاله‌ی پیشنهادی؛ سئو سایت در رباط کریم

سئوی کلاه خاکستری چیست؟

وب سایت ها برای ادامه ی حیات خود در فضای آنلاین نیاز دارند که توسط بازدیدکننده ها و کاربران دیده شوند. گاهی برخی از مدیران این وب سایت ها به هر روشی متوسل می شوند تا فقط سایت آنها دیده شود. شاید این روش ها در کوتاه مدت تاثیر گذار باشد اما به محض شناسایی توسط موتورهای جستجو تمامی زحمت هایی که برای وب سایت کشیده اید به هدر خواهد رفت و حتی در مواقعی وب سایت شما به کلی نابود خواهد شد.

توصیف سئو کلاه خاکستری کمی سخت است. در واقع بر عکس تصور عامه این نوع سئو چیزی بین سئوی کلاه سفید و سئوی کلاه سیاه نیست. بلکه استفاده و تمرین تکنیک هایی است که اگر موتورهای جستجو متوجه آن شوند سایت را جریمه خواهند کرد.

افرادی که به قوانین موجود متعهد نیستند اما نمی خواهند کار غیر قانونی هم انجام دهند از این روش ها استفاده می کنند که در اصطلاح سئوی کلاه خاکستری گفته می شود.

برخی از تکنیک های مورد استفاده در این نوع سئو؛

 • قرار دادن لینک در سایت ایمیل های خبری
 • راه اندازی و استفاده از شبکه های اجتماعی جعلی
 • خرید دامنه
 • طراحی دوباره وب سایت
 • کامنت گذاری به جای کاربر
شماره تماس سایت طراحی بیمه
شماره تماس سایت طراحی بیمه

چطور به یک سئوکار حرفه ای تبدیل شویم؟

آموزش سئو یک پروسه طولانی و زمان بر است. علاقه مندان به این حوزه در ابتدا لازم است اطلاعات اولیه ای در این زمینه به دست بیاورند.

این اطلاعات را میتوانید از طریق جستجو در اینترنت و مطالعه مقالات اینترنتی به دست بیاورید. سپس به مطالعه ی کتاب های مرجع و اصلی در این زمینه بپردازید. در مرحله بعد پیشنهاد می کنیم که از ویدیوهای آموزشی استفاده کنید.

به لطف گسترش تکنولوژی و به اشتراک گذاشتن اطلاعات مختلف در اینترنت به راحتی میتوانید به ویدیوهای آموزشی و مفید دست پیدا کنید.

مقاله پیشنهادی؛ سئو سایت

سوال های متداول

بهترین شرکت سئو سایت در پرند کدام است؟

شرکت افق وب با سابقه ۱۰ ساله در زمینه سئو انواع سایت های شرکتی - فروشگاهی آموزشگاهی یکی از معتبر ترین شرکت های طراحی سایت در پرند است.

هزینه سئو سایت شرکتی در پرند چقدر است؟

هزینه سئو سایت شرکتی در پرند بین ۲ تا ۳ میلیون تومان متغیر است البته این هزینه با در نظر گرفتن استاندارد وبسایت ها میباشد

مراحل سئو سایت به چه صورت است؟

برگزاری جلسه مشاوره رایگان برای دریافت نیاز های کارفرما از وبسایت - عقد قرارداد رسمی - شروع طراحی اولیه و تایید کارفرما بر روی طرح اولیه - نهایی سازی طراحی و تکمیل پروژه - بررسی مشکلات و برطرف کردن ایرادات سئو وبسایت

02128425951