طراحی سایت در پرند

4.6/5 - (11 امتیاز)

طراحی سایت در پرند | افق وب برترین شرکت طراحی سایت در پرند

شهر پرند
شهر پرند

پرند یکی از جدیدترین شهرهای در حال ساخت و توسعه در اطراف تهران است که به دلیل موقعیت و آب و هوای خوب این روزها یکی از مهم ترین مناطق برای سرمایه گذاری و خرید ملک به حساب می آید. این شهرک به دلیل نزدیکی به شهرکهای صنعتی پرند و شمس آباد از موقعیت خوبی برخوردار است.

شهرداری پرند
شهرداری پرند

شهر جدید پرند با داشتن 7 فاز مسکونی و صنعتی توجه افراد زیادی را به خود جلب کرده است. یکی از اهداف اولیه ایجاد این شهر به وجود آوردن مرکز خوداشتغالی و فراهم کردن فرصت های شغلی برای رفع نیاز جمعیت سر ریز شده به شهر تهران بود.

برای طراحی سایت در پرند کجا باید مراجعه کنیم؟

اگر شما ساکن پرند هستید و قصد دارید یک وب سایت برای کسب و کار خود راه اندازی کنید، چند گزینه برای انتخاب پیش رو خواهید داشت.

 1. مراجعه به شرکت های بزرگ در تهران
 2. تماس با یک فریلنسر (طراح سایت) 
 3. مراجعه به آژانس های طراحی سایت محلی 

شرکت های طراحی سایت در تهران بهتر هستند!

یکی از فرضیه های غلطی که در پس زمینه هرکسی ممکن است وجود داشته باشد این است که شرکت های تهرانی کیفیت بهتری در ارائه سرویس دارند و به راحتی میتوان به آنها اعتماد کرد.

ما به عنوان یک آژانس طراحی سایت لوکال یا محلی با داشتن 13 سال تجربه در این حوزه با اطمینان کامل این فرضیه را رد میکنیم.

شرکت های طراحی سایت تهرانی عموما به دلیل هزینه های بسیار زیاد پرسنل و اجاره ملک هزینه های بسیار بالایی را در پروژه طراحی سایت خود از شما مطالبه میکنند. این هزینه بالا لزوما به معنای کیفیت بهتر نیست! بارها برای خود ما پیش آمده است که از شرکت های بزرگ پروژه های طراحی سایت را دریافت کرده ایم که مشتری لوکال و نزدیک به خود ما بوده است. 

این شرکت ها به دلیل دریافت سفارشات بسیار بالا معمولا از پس پاسخگویی به همه سفارشات عاجز هستند و به ناچار به شرکتهای ثالث یا فریلسنر های مختلف ارجاع میدهند و خود نیز سود بسیار بالایی را دریافت میکنند.

شما میتوانید به جای صرف هزینه سرسام آور بابت سفارش پروژه های خود به این قبیل شرکت ها از تیم های محلی استفاده کنید تا علاوه بر گردش مالی در فضای شهر خودتان، با هزینه کمتری بهترین کیفیت را نیز دریافت کنید. 

شما میتوانید همین الان با شماره  28425951-021 تماس بگیرید تا یک جلسه مشاوره رایگان رزرو کرده و به صورت حضوری از قیمت طراحی سایت در پرند و سایر جزئیات آن مطلع شوید.

فریلسنر ها قابل اعتمادتر هستند!

فریلسنر به یک فرد دارای تخصص اطلاق میشود و مخصوص حوزه طراحی سایت نیست.

عموما فریلنسر ها به دلیل هزینه پایین مورد نظر افرادی هستند که بودجه کمتری را برای سفارش طراحی سایت اختصاص داده اند.

فریلنسر به دلیل اینکه دارای دفتر ثابت و فعالیت رسمی و منظم نیست قابلیت انعطاف پذیری بیشتری در ارائه قیمت طراحی سایت میباشد. اگر شما نیز بودجه کمی برای طراحی سایت دارید پیشنهاد ما به شما مراجعه به یک فریلنسر میباشد.

معایب فریلنسر

شما وقتی با یک شخص در حال مذاکره برای سفارش طراحی سایت هستید، تمام کسب و کار و بیزینس آنلاین خودتان را بر روی یک ساحل شنی پایه ریزی میکنید. 

بروز اختلاف نظر و مشکلات متعدد در مراحل طراحی سایت و بعد از آن خدمات پشتیبانی فنی امری اجتناب ناپذیر است. در این مواقع چون فقط با یک شخص طرف هستید به دلیل نبود یک میانجی ، در صورت بروز مشکل کل پروژه شما تحت شعاع قرار خواهد گرفت.

پیشنهاد ما به شما

اگر قصد و نیت جدی برای ورود به فضای وب و راه اندازی بیزینس آنلاین خودتان دارید پیشنهاد میکنیم حتما با یک تیم و آژانس معتبر و با تجربه تماس بگیرید. این تیم ها ضمن ارائه قیمت های منصفانه و منطقی، دارای افراد برجسته و خبره در بخش های گوناگون یک پروژه طراحی سایت هستند.

افرادی در حوزه هایی مانند: برنامه نویسی، گرافیک، سئو ، طراحی سایت ، پشتیبانی و مدیریت سایت و …

به این ترتیب پروژه طراحی سایت شما به بهترین نحو و با استفاده از مهارت های افراد متخصص انجام خواهد شد و در صورت بروز مشکل مدیر تیم قادر خواهد بود تا پروژه شما را به یکی دیگر از افراد تیم ارجاع دهد.

ما در تیم افق وب با روی باز آماده هستیم تا شما را ملاقات کنیم و بهترین و کاملترین راه حل را برای راه اندازی کسب و کار اینترنتی شما ارائه دهیم. ما با داشتن تجربه چندین ساله در زمینه طراحی سایت میتوانیم خیال شما را از بابت نگرانی های موجود در راه اندازی کسب و کار آنلاین برطرف کنیم.

مشاوره رایگان

در ادامه این مقاله نکته هایی در رابطه با جزئیات طراحی سایت و اصطلاحات مورد نیاز خدمت شما ارائه میدهیم تا با دید بهتری بتوانید وارد این حوزه شوید.

 

10 قدم طراحی سایت در یک نگاه

برای طراحی سایت لازم است مراحلی را طی کنید. شاید توضیحاتی که ارائه دادیم کمی شما را گیج کرده باشد. اما آنچه در ادامه آورده ایم خلاصه ای از روندی است که شما برای داشتن وب سایت لازم است طی کنید؛

 1. مرحله اول طراحی سایت انتخاب یک شرکت طراحی سایت است که دارای سابقه و رزومه قوی باشد.
 2. پس از انتخاب تیم طراحی باید در دومین قدم نیازسنجی صورت بگیرد و تیم طراحی از امکانات مد نظر مشتری آگاه شوند.
 3. سپس از طرف تیم طراحی پیشنهادهایی به مشتری داده خواهد شد و این پیشنهادها با ملاقات هایی که صورت میگیرد چکش کاری میشود و ایده نهایی به دست می آید.
 4. در این مرحله از طراحی سایت, محتوای اولیه از طرف مشتری در اختیار تیم طراحی قرار میگیرد.
 5. با دریافت محتوای اولیه کار تیم طراحی به صورت جدی آغاز میشود و طرح اولیه وب سایت توسط تیم طراحی میشود و در اختیار سایر متخصصین گروه قرار میگیرد.
 6. گرافیک سایت در این بخش انجام میشود.
 7. طرح اولیه سایت که تا حدودی آماده شده است پس از مدتی به نظر مشتری میرسد.
 8. اصلاحات مورد نیاز روی طرح اولیه انجام میشود.
 9. در آخر سایت بارگذاری شده و تحویل مشتری خواهد شد.
 10. در انتها تا مدتی مشخص طبق قرارداد مسئولیت پشتیبانی با تیم طراحی سایت خواهد بود.

مشاوره رایگان

هزینه طراحی سایت در پرند

یکی از عواملی که باعث کاهش قابل توجه هزینه طراحی سایت خواهد شد استفاده از سیستم های مدیریت محتوای رایگان است. ما در تیم افق وب برای کاهش هزینه های شما در طراحی سایت از سیستم مدیریت محتوای وردپرس استفاده می کنیم.

وردپرس در عین حال که بسیار پر کاربرد و محبوب است به صورت رایگان در اختیار همه قرار گرفته است. استفاده از وردپرس تا حد قابل توجهی هزینه تمام شده طراحی سایت را کاهش می دهد که مزیتی عالی به حساب می آید.

هزینه های طراحی سایت
هزینه های طراحی سایت

هزینه هایی که برای طراحی وب سایت پرداخت می شود به عوامل مختلفی بستگی دارد. اما در حالت کلی می توان این هزینه ها را در دو دسته تعریف کرد.

 1. هزینه هایی را که به شرکت طراحی سایت پرداخت می کنید.
 2. هزینه هایی را که باید به شرکت های ارائه دهنده میزبانی و دامنه پرداخت کنید.

معمولا شرکت های طراحی سایت هزینه ای که دریافت می کنند بر اساس مواردی که در زیر آمده است محاسبه شده؛

 • طراحی گرافیکی تمامی صفحات وب سایت
 • جلوه های بصری مورد نیاز
 • ورود اطلاعات و داده های اولیه
 • خرید, نصب و راه اندازی سیستم مدیریت محتوا ( بسته به اینکه چه سیستمی مد نظر شماست این مبلغ می تواند تفاوت قابل ملاحظه ای داشته باشد)
 • نصب و پیکربندی سایت
 • تولید محتوا ( در صورت درخواست)
 • پشتیبانی ( در مدت زمان مشخص )

نمی توان برای هر کدام از این موارد مبلغ مشخصی را در نظر گرفت و باید طبق اطلاعات و نیازسنجی ها مبلغ نهایی ذکر شود.

 

پشتیبانی رایگان و ضمانت کیفیت

شاید اصطلاح ضمانت را بیشتر برای کالاها و محصولات مختلف دیده باشید اما باید بگوییم که ما در تیم افق وب تمامی وب سایت های طراحی شده توسط خودمان را ضمانت می کنیم.

علاوه بر ضمانت یکساله ما معتقدیم که خیال مشتری باید بابت کیفیت راحت باشد به همین دلیل تا یکسال از تمامی وب سایت ها به صورت رایگان پشتیبانی می کنیم تا در صورت بروز هر مشکلی آن را برطرف کنیم و در اختیار مشتری قرار دهیم.

مشاوره رایگان

تا اینجا سعی کردیم اطلاعاتی را که نیاز است قبل از اقدام برای طراحی سایت بدانید در اختیارتان قرار دهیم. اما اگر همچنان سوالهایی در ذهن دارید که می خواهید پاسخ آن را بدانید می توانید از مشاوره رایگان ما استفاده کنید.

مشاوره رایگان
مشاوره رایگان

این مشاوره با توجه به درخواست شما می تواند تلفنی یا حضوری باشد. فقط کافی است با ما تماس بگیرید.

طراحی سایت شرکتی در پرند

از مهمترین اصولی که برای طراحی سایت شرکتی باید رعایت کرد این است که فعالیت ها و خدمات شرکت مورد نظر باید به بهترین شکل ممکن معرفی شود.

 • برای هر خدمت صفحه ای جدا و متناسب با آن طراحی شود.
 • سابقه و سالهای فعالیت از جمله مواردی هستند که حتما باید در قسمت معرفی سایت شرکتی قرار بگیرد تا کاربران بیشتر با شرکت آشنا شوند.

کاربری که برای اولین بار با شرکت شما آشنا میشود به دنبال تخصص شما است.میخواهد بداند شما در چه زمینه هایی فعالیت میکنید. پس از آگاهی از تخصص شما به دنبال سابقه و سایر فعالیت ها در سایت شرکتی شما خواهد گشت.

اینکه چند سال است در این زمینه فعالیت میکنید؟ با چه موسسات و شرکتهای دیگری فعالیت کرده اید؟ و… از جمله سوال هایی است که کاربر به دنبال پیدا کردن چاسخی برای آن وارد سایت شما میشود.

داشتن سابقه نوعی نماد اطمینان برای مخاطبان و کاربران شما خواهد بود. البته این جمله به این معنا نیست که به شرکت ها و کسب و کارهای تازه کار نمیتوان اطمینان کرد اما قطعا اعتماد به شرکت های خوش سابقه راحت تر خواهد بود.

نمونه کارها

تعرفه طراحی سایت در پرند

بسته استاندارد

اگر نیاز به یک وب‌سایت حرفه ای با امکانات کامل برای معرفی و ارائه خدمات کسب و کار خود دارید و یا اگر به دنبال یک وب سایت شخصی هستید، این گزینه برای شما مناسب است.

شروع از 6 میلیون تومان

جهت مشاوره و ثبت سفارش
با ما تماس بگیرید

بسته فروشگاهی

اگر به دنبال داشتن یک وب سایت فروشگاهی قدرتمند، زیبا و حرفه ای هستید که امکانات به خصوصی داشته باشد، ما طراحی اختصاصی فروشگاه اینترنتی را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

شروع از 8 میلیون تومان

جهت مشاوره و ثبت سفارش
با ما تماس بگیرید

10 پاسخ
  1. موارد خیلی زیادی شامل این تفاوت میشه. زبان برنامه نویسی ؛ امکانات نرم افزار اختصاصی و…

 1. من اطلاعات مختصری در مورد سئو دارم. میتونم سایتی که شما برام طراحی می کنید رو خودم سئوش رو انجام بدم؟

 2. من به یک سایت برای معرفی کسب و کارم نیاز دارم. میتونم حضوری بیام و سوالهامو بپرسم؟

  1. بله حتما. از طریق شماره های تماس موجود در سایت با ما در ارتباط باشید

  1. بستگی به نوع سایت ممکنه از ۳ هفته تا چند ماه زمان ببره برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

02128425951