طراحی سایت ارزان در پرند

5/5 - (1 امتیاز)

از آنجایی که این روزها داشتن یک وب سایت به معنی دروازه ی ورود به دنیای آنلاین است, در مقاله‌ی طراحی سایت ارزان در پرند قصد داریم اطلاعاتی را در زمینه ی چگونگی محاسبه ی هزینه های طراحی سایت در اختیار شما قرار دهیم.

هزینه ی نهایی طراحی یک وب سایت به عوامل مختلفی بستگی دارد. اما نکته ی مهم این است که تمامی این هزینه ها برای شرکت طراحی سایت نخواهد بود. در واقع هزینه ی طراحی یک وب سایت را می توان به دو دسته تقسیم کرد؛

  1.  هزینه هایی را که به شرکت طراحی سایت پرداخت می کنید.
  2.  هزینه هایی را که باید به شرکت های ارائه دهنده ی میزبانی و دامنه پرداخت کنید.
مشاوره رایگان
طراحی سایت ارزان در پرند

هزینه هایی که شرکت دریافت می کند

مواردی که شرکت طراحی سایت بابت آنها هزینه دریافت می کند شامل گزینه های زیر می باشد؛

  • طراحی گرافیکی تمامی صفحات وب سایت
  • جلوه های بصری مورد نیاز
  • ورود اطلاعات و داده های اولیه
  • خرید, نصب و راه اندازی سیستم مدیریت محتوا ( بسته به اینکه چه سیستمی مد نظر شماست این مبلغ می تواند تفاوت قابل ملاحظه ای داشته باشد)
  • نصب و پیکربندی سایت
  • تولید محتوا( در صورت درخواست)
  • پشتیبانی ( در مدت زمان مشخص )

مبلغ مشخصی را برای این هزینه ها نمی توان در نظر گرفت. متاسفانه در کشور ما قانونی برای تعیین و نظارت بر قیمت های ارائه شده توسط فعالان حوزه ی طراحی سایت وجود ندارد.

به همین دلیل شاید برای شما هم پیش آمده باشد از چند شرکت مختلف قیمت های متفاوتی را دریافت کرده باشید و این باعث سر در گمی شما شده باشد.

طراحی سایت ارزان در پرند
طراحی سایت ارزان در پرند

تنها راهی که برای رسیدن به یک قیمت منطقی و درست وجود دارد این است که شما اطلاعات خود را در این زمینه افزایش دهید و از شرکت ها ریز هزینه ها را درخواست کنید.

هدف ما از نوشتن مقاله طراحی سایت ارزان در پرند این است که در این زمینه اطلاعات شما را افزایش دهیم و به شما کمک کنیم تا بهترین و ارزان ترین انتخاب را با توجه به امکانات مورد نظر خود داشته باشید.

مشاوره رایگان

سایر هزینه های طراحی سایت ارزان در پرند

پس از هزینه هایی که در بخش قبل توضیح دادیم می رسیم به هزینه های مربوط به سایر شرکت ها که برای طراحی سایت باید از طرف مشتری پرداخت شود.

دامنه

اولین هزینه مربوط به ثبت و تمدید دامنه است. هر مشتری برای راه اندازی یک وب سایت نیاز به یک دامنه ی اینترنتی دارد. مبلغ پرداختی برای این دامنه با توجه به نوع آن متفاوت است.

این مبلغ می تواند از حدود 30 هزار تومان شروع شود. این مبلغ با اعتبار سالیانه پرداخت می شود و امکان تمدید بیشتر از این زمان نیز وجود دارد. این مبلغ به شرکت طراحی سایت پرداخت نخواهد شد بلکه به سرویس جهانی ارائه ی دهنده ی دامنه به صورت آنلاین پرداخت می شود.

میزبانی و هاست

هزینه ی بعدی مربوط به میزبانی و هاست است. یعنی هزینه ای که برای نگهداری از داده های وب سایت به یک ارائه دهنده ی سرور همیشه روشن پرداخت می کنید.

این هزینه نیز به صورت سالانه پرداخت می شود و امکان تمدید بیشتر را نیز دارد. این مبلغ به شرکتی پرداخت می شود که ارائه دهنده ی هاست است.

برخی شرکت ها به طور تخصصی در این زمینه کار می کنند و به راحتی می توان از آنها میزبانی خریداری و تمدید کرد. اما در عین حال برخی از شرکت های طراحی سایت نیز این امکان را دارند و خودشان میزبانی ارائه می دهند.

مقالات پیشنهادی؛ میزبانی وبراهنمای کامل ثبت دامنه سایت

طراحی سایت ارزان در پرند و معیارهای ما

ما به عنوان یک شرکت طراحی سایت که نزدیک به یک دهه است در این زمینه فعالیت می کنیم معیارهایی برای خود داریم و با استفاده از این معیارها کسب و کار خود را پیش می بریم.

اعتبار ما سرمایه ی ماست

ما نمی توانیم ادعا کنیم پایین ترین قیمت را برای طراحی یک سایت دریافت می کنیم. اما می توانیم این اطمینان را به شما بدهیم که مبلغ دریافتی ما در هر زمینه ای حداقل قیمت است و تمام هدف ما از این کار جلب رضایت مشتریان می باشد.

در واقع ما هنوز هم از آن دسته کسب و کارهایی هستیم که وجدانمان را برای جز به جز کارمان در نظر می گیریم و به دنبال به دست آوردن روزی حلال هستیم.

قیمت دهی عادلانه

در صورتی که مشتری از ما درخواست ریز هزینه ها را داشته باشد با کمال میل آن را در اختیارش خواهیم گذاشت. این مبالغ بر اساس استانداردهای طراحی سایت تعیین شده اند و به اصلاح ما بر اساس مشتری قیمت گذاری نمی کنیم. مبالغ ما ثابت و عادلانه است.

تنها عاملی که می تواند در قیمت ها تغییری ایجاد کند درخواست مشتری و تغییر در نوع خدمت و امکاناتی است که نیاز دارد.

طراحی سایت ارزان در پرند
طراحی سایت ارزان در پرند

تحویل به موقع و کامل

از دیگر ویژگی های یک شرکت طراحی سایت خوب این است که پروژه را به موقع تحویل مشتری دهد و بهانه تراشی نکند.

ما همه ی تلاش خود را می کنیم تا دقیقا در تاریخ مشخص شده در قرارداد پروژه را تحویل دهیم. در واقع این خلاف تعهد اخلاقی ما است که به مشتری بابت زمان تحویل قولی دهیم و خلاف آن را عمل کنیم.

نکته ی مهم دیگر در چارچوب اخلاقی افق وب این است که به هیچ عنوان در حین انجام پروژه از مشتری پول اضافی طلب نخواهیم کرد. در واقع ما این حق را به مشتری می دهیم که برای بودجه ی در نظر گرفته شده برنامه ریزی کند.

تنها در شرایطی که مشتری امکانات و یا خدمت اضافه ای بابت افزودن به سایت خود از ما درخواست کند, طبق قوانین متناسب با آن درخواست هزینه ی اضافی در قرارداد ذکر خواهد شد.

طراحی سایت یک سرمایه گذاری است

اگر وب سایت شما به خوبی طراحی شده باشد, گرافیک زیبایی داشته باشد, در اصطلاح طراحان وب سایت ” کاربر پسند باشد ” و اطلاعات و مطالب مفیدی را به کاربر و بازدید کننده ها منتقل کند, مطمئن باشید که بازدید کننده های بسیاری از آن استقبال خواهند کرد و سایت شما به خوبی رشد می کند.

در واقع به هزینه ی پرداختی برای طراحی وبسایت باید به عنوان یک سرمایه گذاری طولانی مدت نگاه کرد. یک سرمایه گذاری که در مدت کم سودی را برای شما به همراه نخواهد داشت اما در آینده قطعا با سود سرشارش شما را متعجب خواهد کرد.

امیدواریم در این مقاله توانسته باشیم نگاهی واقع بینانه برای هزینه های طراحی سایت را به شما منتقل کرده باشیم. در صورتی که هنوز هم برای شما سوالی در این زمینه وجود دارد می توانید در بخش دیدگاه ها سوالات خود را مطرح کنید تا در اولین فرصت پاسخ خود را دریافت نمایید.

تیم افق وب از صفر تا صد طراحی سایت با شما همراه خواهد بود.

سوال های متداول

هزینه طراحی “سایت شرکتی” در پرند چقدر است؟

هزینه طراحی “سایت شرکتی” در پرند بین ۲ تا ۳ میلیون تومان متغیر است البته این هزینه با در نظر گرفتن استاندارد وبسایت ها میباشد و در صورت نیاز کارفرما به انجام شخصی سازی اختصاصی هزینه برآورد میشود.

آیا امکان پرداخت اقساطی برای هزینه طراحی سایت وجود دارد؟

بله میتوانید هزینه طراحی سایت را به صورت اقساط پرداخت کنید. برای راهنمایی بیشتر با ما تماس بگیرید ۰۹۱۲۰۴۵۴۶۲۸

برای طراحی سایت‌ آیا قرارداد بسته می شود؟

جهت اطمینان و اعتماد سازی کارفرمای گرامی قرارداد رسمی و معتبر عقد خواهد شد و تمامی نیازهای کارفرما در آن لحاظ میگردد, هدف ما جلب رضایت مشتری است.

خدمات ما در پرند

نمونه کارها

تعرفه طراحی سایت در پرند

بسته استاندارد

اگر نیاز به یک وب‌سایت حرفه ای با امکانات کامل برای معرفی و ارائه خدمات کسب و کار خود دارید و یا اگر به دنبال یک وب سایت شخصی هستید، این گزینه برای شما مناسب است.

شروع از ۲ میلیون تومان

جهت مشاوره و ثبت سفارش
با ما تماس بگیرید

بسته فروشگاهی

اگر به دنبال داشتن یک وب سایت فروشگاهی قدرتمند، زیبا و حرفه ای هستید که امکانات به خصوصی داشته باشد، ما طراحی اختصاصی فروشگاه اینترنتی را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

شروع از ۳ میلیون تومان

جهت مشاوره و ثبت سفارش
با ما تماس بگیرید

02128425951