در صورتی که به عنوان یک صاحب کسب و کار در فضای آنلاین مشغول به ارائه ی خدمات و یا فروش محصولات هستید و محصولات شما بسیار کیفیت بالاتری در مقایسه با سایر رقبا دارد باید فکری به حال بازاریابی فروشگاه خود بکنید! یا شاید مدتی در رتبه های خوب مرورگر قرار داشتید و اکنون این جایگاه را رقبای شما تصاحب کرده اند! در هر صورت اگر به دنبال رونق کسب و کار خود در دنیای آنلاین هستید لازم است که مشاوره سئو دریافت کنید.

سئو یا بهینه سازی موتورهای جستجو یکی از نوین ترین روش های بازاریابی است که تاثیر فوق العاده ای در افزایش کاربران و مشتری های وب سایت ها خواهد داشت. در این مقاله بناست شما را برای دریافت یک مشاوره سئو خوب راهنمایی کنیم تا بهترین نتیجه را دریافت کنید لذا ما را تا پایان مقاله همراهی کنید.

بهینه سازی یا سئو

در ابتدا اجازه دهید کمی در مورد سئو بیشتر بدانیم و اطلاعات خود را به روز کنیم.

مشاوره سئو
بهینه سازی یا سئو

بهینه سازی یا سئوی سایت مهمترین مرحله پس از راه اندازی یک وب سایت است. این مثال را بارها در مقالات تکرار کرده ایم و باز هم برای درک بهتر ضرورت بهینه سازی آن را تکرار خواهیم کرد که یک سایت تازه کار مانند یک نوزاد است که برای رشد نیاز به نگهداری و رسیدگی دارد. مجموعه فعالیت های فنی و محتوایی که  پس از راه اندازی سایت توسط تیم طراحی و مدیر وب سایت انجام میشود, همه با هدف دیده شدن سایت و رونق آن خواهد بود.

سئو یا seo کوتاه شده‌ی عبارت Search Engine Optimization می باشد به معنی بهینه سازی موتور جستجو.

سئو سایت یا بهینه سازی به مجموعه فعالیت هایی گفته میشود که هدف از آن برجسته کردن وب سایت مورد نظر از دید موتورهای جستجو است. وقتی موتورهای جستجو وب سایتی را مفید ارزیابی کنند آن را در صدر سایت های پیشنهادی قرار خواهند داد. این موضوع سبب میشود تا کاربران سایت مورد نظر بیشتر شده و کسب و کار آن رونق بگیرد.

سئوکار به فردی گفته میشود که با آگاهی از الگوریتم ها و اصول مورد تایید موتورهای جستجو محتوای سایت مورد نظر را بهینه سازی میکند. همانطور که اشاره کردیم این کار با هدف دریافت رتبه ی های خوب از جانب موتورهای جستجو و بالا بردن آمار بازدید ها و کاربران سایت صورت میگیرد.

هیچ ضرورتی به داشتن مشاوره سئو نیست!!

همانطور که یک گلدان نیاز به آبیاری مرتب دارد تا بتواند رشد کند یک وب سایت نیز برای پیشرفت نیاز به کاربران بسیار دارد که از راه سئو و بهینه سازی میتوان به این مهم دست پیدا کرد.. در واقع اعتبار یک سایت توسط تعداد بازدید کننده های آن سنجیده میشود. حضور و فعالیت کاربران در وب سایت در درجه ی اول  از دید موتورهای جستجو یک امتیاز محسوب میشود.

در درجه ی بعد هر بازدید کننده یک مشتری بالقوه محسوب میشود که علاوه بر خرید محصولات, در صورت رضایت میتواند کاربران دیگری را به سایت دعوت کند. این روش را بازاریابی خاموش تعریف می کنند. بازدید کننده های زیاد وب سایت ها از دید سایت های کوچک که در ابتدای راه هستند دور نخواهند ماند.

این سایت ها برای اینکه وب سایت خود را برجسته کنند به سایت های پر بازدید درخواست آگهی میدهند و این یک راه دیگر برای کسب درآمد برای وب سایتهایی است که آمار بازدید بالایی دارند.

خب در صورتی که هیچ کدام از این دلایل برای شما اهمیتی ندارد و تنها به داشتن یک وب سایت می اندیشید و نه افزایش رونق آن هیچ ضرورتی به داشتن سئو و بهینه سازی سایت خود ندارید!!!!!!

مشاوره سئو

مشاوره سئو
مشاوره سئو

برای اینکه به صورت اصولی و حرفه ای با مفهوم سئو آشنا شوید تا بتوانید به خوبی آن را روی سایت خود اعمال کنید لازم است که با یک سئو کار حرفه ای و با تجربه مشاوره ای داشته باشید.

این مشاوره در درجه ی اول برای شناسایی بهتر حوزه ی کاری شما خواهد بود. اطلاعات و خدماتی که در جلسه های مشاوره ی سئو مطرح میشود را میتوان در موارد زیر خلاصه کرد؛

 • شناسایی اهداف سایت و نیازسنجی
 • شناسایی کلمات کلیدی مورد نظر مدیر سایت و کلمات کلیدی پر بازدید
 • شناسایی رقبا و نوع فعالیت و بهینه سازی آنها
 • مشاوره برای تولید محتوا
 • مشاوره برای یافتن بهترین نوع تبلیغات و وب سایت های تبلیغاتی
 • شناسایی مشکلات سئو و رفع آنها
 • تعریف برنامه ی سئو تعریف شده برای وب سایت مورد نظر
 • آنالیز بهینه سازی انجام شده
 • مشاهده ی آمار بازدید شایت قبل و بعد از بهینه سازی
 • تهیه ی ویدیو های آموزشی سئو
 • برگزاری کلاس های آموزشی در صورت نیاز

یک مشاور سئو چه ویژگی هایی دارد؟

مشاوره سئو
مشاور سئو چه ویژگی هایی دارد؟

برای اینکه یک وب سایت به صورت هدفمند بهینه سازی شود و به نتیجه برسد لازم است که توسط مشاورای حرفه ای و متخصص, استراتژی لازم طراحی و برنامه ریزی شود. این استراتژی با توجه به اهداف تعیین شده برای سایت, نوع کاربری, نیاز بازدید کننده ها و بسیاری عوامل دیگر تعیین میشود و نمی توان یک استراتژی را برای تمامی وب سایت ها پیاده کرد.

در نتیجه یک مشاور سئو باید علاوه بر داشتن تخصص و تجربه های لازم در زمینه ی بهینه سازی سایت ها بتواند به خوبی نیاز مشتری و کاربران را شناسایی کند و یه برنامه ی بلند مدت تهیه کند.

برای دریافت مشاوره سئو و ثبت درخواست سئو سایت خود به برگه ی درخواست سئو سایت مراجعه کنید.

هزینه ی یک جلسه مشاوره سئو

قطعا هر متخصص سئو برای دادن مشاوره به مدیران کسب و کارها برای خدمتی که ارائه میدهد یک حق مشاوره دریافت میکند. این حق مشاوره و تمامی هزینه هایی که بایت پیشرفت وب سایت پرداخت میشود یک نوع سرمایه گذاری است که در آینده ای نه چندان دور با سود فراوان بازگشت داده میشود. لذا دریافت مشاوره فارغ از هزینه های پرداختی بسیار اهمیت دارد و نباید محدودیت های مالی مانعی برای آن شود.

 

پیشنهادها و تجربه های خود را در زمینه ی سئو در بخش نظرات به اشتراک بگذارید تا سایر کاربران نیز از آن استفاده کنند. ممنون که تا پایان مقاله با ما همراه بودید.

5/5 - (1 امتیاز)